چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰

ا حضور معاون اجرایی ریاست جمهوری:
مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در البرز افتتاح شد

در آستانه سفر هیئت دولت به استان البرز، مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، استاندارکرج ، شهردارکرج ، تعدادی از اعضای شورا و هیئت همراه و مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش روتیتر – مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری البرز ظهر امروز با حضور محمد شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور و سید حمید طهائی استاندار کرج، علی ترکاشوند شهردار کرج و اعضای شورای شهر این کلانشهر و هیئت همراه در کرج افتتاح شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور در این خصوص گفت: این سامانه برای دریافت پیام‌ها، درخواست‌ها، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردم افتتاح شده است و مردم می‌توانند به جای نامه نگاری، پیام‌های خود را از طریق شماره ۱۱۱ به رئیس جمهور و هیئت دولت برسانند.

محمد شریعتمداری با بیان اینکه هر آنچه به این مرکز ارائه شود، مورد بررسی قرار می‌گیرد و هیچ تقاضایی بدون پاسخ نمی‌ماند، گفت این مرکز آخرین مرکزی است که در دوره اول ریاست جمهوری افتتاح می شود.

وی با اشاره به اینکه دولت تلاش دارد تا همه طرح‌ها، پروژه‌ها و نیازهای موجود در استان را پالایش کند، بیان کرد: در این پالایش بخشی از نیازهای مردم که در زندگی آنها اثر بیشتری داشته و سبب رفاه بیشتر می شود بررسی و به تبع آن زیرساخت‌های توسعه استان فراهم می گردد؛ به دنبال انجام این مهم شرایط بهتری برای اشتغال فراهم می شود تا از این طریق دغدغه اصلی مردم البرز که اشتغال از مهمترین آن می باشد، رفع شود.

معاونت اجرایی ریاست جمهوری در ادامه ضمن قدردانی ازعلی ترکاشوند شهردار کرج که برای تلاش و فراهم آوردن تدارکات سفر هیات دولت به استان البرز، اظهار داشت: حضور خانواده های شهداء از برنامه های ویژه و ارزشی این جلسه بود.

سید حمید طهائی استاندار البرز نیز در مراسم افتتاح مرکز مردمی ریاست جمهوری اظهار داشت: طرح سامد طرحی نو است که توسط دولت یازدهم اجرا شد و دولت توانسته با اجرای این طرح فاصله میان خود و مردم را کم کند و از این طریق راه ارتباطی آسانتری برای شهروندان و شنیدن درخواست های آنان ایجاد کند.

این مسئول با اشاره به مزیت های این طرح عنوان کرد: مردم می‌توانند درخواست‌ها، پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را بدون نیاز به مکاتبه و یا تلاش برای رساندن درخواست خود به دولتمردان از طریق سامانه سامد مطرح کنند و اطمینان داشته باشند که پیام های آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در آستانه اربعین قرار گرفته‌ایم، ضمن گرامیداشت این ایام بیان کرد: امیدواریم سفر کاروان تدبیر و امید منشاء خیر و برکت برای شهروندان این استان باشد.

گفتنی است؛ تجهیزات و امکانات به منظور آماده سازی شهر برای حضور رییس جمهور همچنین تدارکات لازم برای استقرار مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری با حمایت، پشتیبانی و پیگیری های مستمر سعید زارع مدیرکل پشتیبانی شهرداری کرج و پرسنل مربوطه صورت گرفته است.

در مراسم افتتاح مرکز ارتباط مردمی همچنین از خانواده بزرگوار شهیدان فهمیده و پناهی توسط شهردار کرج و به وسیله معاون اجرایی رییس جمهور تقدیر شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*