دوشنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۷

عهدنامه ۵۰۰ تشکل دانشجویی با رهبر معظم انقلاب اسلامی

روتیتر: پانصد تشکل دانشجویی در عهد نامه ای خطاب به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید بیعت کرده و آمادگی خود را برای دفاع تمام قد از انقلاب اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، پانصد تشکل دانشجویی در عهد نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری، با ایشان تجدید بیعت کرده و آمادگی خود را برای دفاع تمام قد از انقلاب اعلام کردند.
متن کامل نامه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)

سلام علیکم

سخت است نوشتن کلماتی که قرار است شما آنها را بخوانید، اما شوق ابراز ارادت و اظهار مودت و آمادگی شهادت در راه شما که همان راه انبیا و ائمه و باقی­ مانده­ شجره­ هدایت امت، حضرت صاحب الامر و الزمان(علیهم السلام و عجل الله فرجهم) است، بر این سختی غالب می­ شود.

رهبر دلها

این روزها یادآور شور و حماسه­ بزرگ دیگری است که درآن لطف خداوند بر جان و جسم فرزندان شما تجلی نموده و آنها را سربلند کرد. حماسه­ ای که بار دیگر قدرت ایمانی مردم انقلابی را نمایان ساخت و خط بطلانی بر دسائس شوم روبه‌ صفتان عالم کشید.

رزمایش نه دی به حق، فراخوانی بود به ملت بصیر و جان­ برکف ایران تا پایبندی و لبیک دیرینه خود به ندای ابراهیمی امام بزرگوار را به گوش جهانیان برسانند. ندایی که مخاطبانش همه حق طلبان و مستضعفین عالمند و چه زیبا و عینی شده است طلیعه بیداری و تنبه امت اسلام به توحید کلمه و برائت از مشرکین.

رهبر عزیزتر از جان

این روزها که خاطره شیرین نهم دی را برایمان به ارمغان دارد، بهانه‌ای خواستیم تا ضمن تبریک به محضرتان، یادآور شویم که جوانان این مرز و بوم با اقتدای به عباس بن‌علی(علیه السلام)، منتهای آمالشان را لبخند رضایت مولای خود می دانند و در پی کسب این حلاوت در جبهه های فرهنگ، اقتصاد، علم و امنیت؛ لباس جهاد به تن کرده‌اند.

با اطمینان به وعده الهی، نصرت امام منتظر (عجل الله فرجه الشریف) و رهنمود توحیدی شما، آینده­ مسلمین را درخشان و دست­ یافتنی می‌ بینیم و از شما تقاضای دعای خیر مستمر داریم چراکه حب دنیا لحظه‌ای از کمین نمی نشیند.

حال با گذشت نزدیک به ۴ دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی، امروز جوانانی که دل در گرو آرمان های امام روح الله دارند به این باور رسیده اند که حل مشکلات جاری کشور و چالش های پیش روی نظام اسلامی و آغاز یک حرکت پرشتاب در راه پیشرفت و تعالی این مرز بوم در گرو مبارزه با نگاه غیر انقلابی و بازگشت به رویکرد های اصیل انقلاب اسلامی است.

امروز جریان جوان انقلابی کشور، با تمسک به خداوند متعال و حفظ روحیه انقلابی خود، اعلام وجود می کند و در محضر خدای سبحان عهد می بندد که تلاش خواهد کرد که همواره در مسیر تحقق آرمان‌های حضرت امام (ره) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) گام بردارد و با توجه به شکل گیری جریان جدید در بدنه امت حزب الله بنام جریان جوان انقلابی، چارچوب های انقلاب اسلامی را معیار کار و قضاوت خود قرار دهد. در همین راستا لازم می دانیم نکات ذیل را مورد تاکید قراردهیم:

جریان جوانان مومن و انقلابی تا پای جان از انقلاب اسلامی این یادگار ارزشمند حضرت روح الله دفاع خواهد کرد و در راه حفظ و تبیین اصول انقلاب اسلامی و مبارزه با خط تحریم امام امت و ارائه جمهوری اسلامی تقلبی با هیچ جریان، گروه، دسته و حزبی مماشات نخواهد کرد و نخواهد گذاشت آرمان ها و ارزش های اصیل این حرکت مردمی دستخوش تغییر و تحریف توسط افراد و جریانات سیاسی بشود.

به عنوان حافظان و وارثان انقلاب همواره نهال عدالتخواهی را در وجودمان آبیاری می کنیم و خود را مسئول پیگیری مبارزه با انواع مفاسد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی می دانیم و نخواهیم گذاشت از این دست اقدامات خائنانه چهره نورانی انقلاب امام روح الله را مکدر کند.

آماده سازی زمینه تشکیل حکومت مهدوی از دیرباز آرمان جنبش دانشجویی بوده است، در همین راستا نگاهی بالاتر از مرزهای جغرافیایی به کشور های اسلامی منطقه داشته و همچنین بر اساس اصل مسلم دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالمان و خونخواران هیچگاه دست از حمایت جبهه مقاومت نخواهد کشید و با برادران ایمانی خود، خارج از مرزها مبارزه را تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی و گروهک های تکفیری ادامه خواهد داد.

ما دانشجویان انقلابی هیچگاه نخواهیم گذاشت ابعاد جرائم و جنایات افرادی زمینه پیدایش فتنه های گوناگون داخلی در کشور را فراهم آورند و رای و نظر مردم را به سخره گرفتند، امنیت ایران اسلامی را به خطر انداخته و کشور را به لبه پرتگاه بردند؛ قبل از اعلام توبه و برائت از اقدامات خود و پذیرش مسئولیت اقدامات خود حیات سیاسی مجدد پیدا کرده و وارد دانشگاه های کشور شوند.

افسران جوان جنگ نرم هرگز جنایات و دشمنی های استکبار عظیم جهانی و نظام سلطه را فراموش نخواهند کرد و سر فصل استکبارستیزی هر روز بیش از روز قبل در مکتب فکری ما با تمام ملزوماتش پررنگ تر خواهد شد و جریان تازه نفس انقلابیون جوان سد محکمی در مقابل انواع نفوذهای سیاسی و فرهنگی و اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی خواهد بود.

تشکل های دانشجویی ارزشی و انقلابی خدمت به پیشرفت کشور عزیزمان ایران را امری واجب و ضروری تلقی کرده و در این راستا تمام تلاششان را در جهت رونق بخشیدن به تولید داخلی و شکوفا کردن ظرفیت های ملی به کار خواهند گرفت و تا فتح تمام قله های علمی از پای نخواهند نشست و به عنوان پرچمداران گفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه های کشور اجازه نخواهند داد هیچ شخص و گروه و جناحی مجامع علمی کشور را تبدیل به باشگاه های سیاسی کرده و از این جنبش پویا و سرزنده به نفع مقاصد خودش سواستفاده کند و در مسیر حرکت عظیم دانشجویان به سمت کمال و رشد انقلابی انحرافی ایجاد کند«.

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


**