دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کرج به مناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

روتیتر: محمود دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی درگذشت ناگهانی بزرگ مرد تاریخ یار دیرین امام خمینی (ره) را به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

“انا لله و انا الیه راجعون”
مصیبت بزرگی است ازدست دادن ناگهانی امیرکبیر زمان و بزرگ مردی چون حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ ابرمردی که همواره یار با وفای امام (ره) و دلسوز مردم بوده و تا آخرین لحظات عمرگرانمایه خود دردفاع ازحقوق مردم وحق مداری پایمردی کردند.

مبارزخستگی ناپذیری که در جنگ تحمیلی و نجات کشور از دسیسه های شیطانی و توطئه های شوم دشمنان ایران نقش موثر و بسزایی داشته اند .

آیت الله هاشمی رفسنجانی گام ها و تلاش های بسیاری را به عمل آورد و نقش بزرگ و فعالی در مسیر انقلاب و تثبیت نظام جمهوری اسلامی و خط امام خمینی(ره)، به همراه دیگر برادران مجاهد خود داشت و در این مسیر مصیبت های زیادی را متحمل شد.

خبر ارتحال این مجاهد خستگی ناپذیر قلب آحاد ملت شریف ایران و دوستداران نظام را غرق در اندوه و ماتم کرد. فقدان این عالم برجسته و مبارز، که در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران کم نظیر بود، برای آن‌ها که از نزدیک تأثیر او را در تمامی فراز و نشیب‌های انقلاب و نظام دیده و درک کرده‌اند، بسیار سخت و جانکاه است.

این مصیبت بزرگ را به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و مردم شریف و غیور همیشه در صحنه انقلاب اسلامی کشورمان ایران تسلیت گفته و از خداوند منان علو درجات را برای این عزیز خواستارم.

محمود دادگو
رئیس شورای اسلامی شهر کرج

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


**