سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷

کیانوش رستمی نقره گرفت/ میری در جایگاه هفتم ایستاد

روتیتر: در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان، کیانوش رستمی در حرکت یکضرب با مهار وزنه ۱۷۴ کیلویی به مدال نقره رسید و علی میری با مهار وزنه ۱۵۵ کیلوگرم در جایگاه هفتم قرار گرفت.

 

 

به گزارش  روتیتر به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین روز از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان به میزبانی شهر آناهیم در ایالت کالیفرنیای آمریکا، با حضور کیانوش رستمی و علی میری دو ملی پوش وزنه برداری کشورمان در رقابت گروه A دسته ۸۵ کیلوگرم همراه بود.

برهمین اساس ملی پوشان ۸۵ کیلویی وزنه برداری کشورمان از ساعت ۲۳:۳۰ شب با حریفانی از داویدزه از گرجستان، جردن از فرانسه، مندز شیلی، مسیج لهستان، پیزالتو از ایتالیا، دانگ کره جنوبی، یاماماتو از ژاپن، تام از یونان و مورنو از کلمبیا مقابله کردند.

در این وزن علیمف از ازبکستان یکی از حریفان سر سخت گروه A دسته ۸۵ کیلوگرم از ابتدا به روی صحنه مسابقه حضور پیدا نکرد و در جدول به صورت انصراف اعلام شد.

علی میری ابتدا دو مرتبه وزنه ۱۵۵ کیلوگرم را مهار نکرد ولی در مرتبه سوم موفق به مهار این وزنه شد تا در جدول مسابقه این وزن باقی بماندو با ثبت این وزنه در حرکت یکضرب در جایگاه هفتم جای گرفت.

کیانوش رستمی ابتدا وزنه ۱۷۰ کیلویی را بالای سر برد ولی در مرتب دوم وزنه ۱۷۴ کیلوگرم را مهار نکرد ولی برای سومین مرتبه این وزنه را مهار کرد تا باثبت وزنه ۱۷۴ کیلوگرم، مدال نقره را از آن خود کرد.

پرز مندز از شیلی با مهار وزنه ۱۷۵ کیلویی مدال طلای حرکت یکضرب را به خود اختصاص داد.

آنونیوپزالتو از ایتالیا وزنه ۱۶۲ کیلوگرم را زودتر از وزنه برداران دیگر بالابرد و در جایگاه سوم ایستاد.

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*