سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷

ولادت رسول اکرم (ص)، مقدس ترین روز در تاریخ آفرینش است

روتیتر: شهردار کرج گفت: سالروز ولادت با سعادت رسول اکرم (ص)، یکی از مقدس ترین روزها در تاریخ آفرینش است چرا که فرستاده ای از جانب پروردگار عالم چشم به جهان گشود که آخرین مرسل الهی قرار گرفت و با آودن دین حق، زندگی را به معنای واقعی زندگی بخشید.

به گزارش روتیتر : جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) با همکاری پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج پس از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور شهردار کرج، قائم مقام شهردار و تنی چند از مدیران این مجموعه در نمازخانه ستاد مرکزی برگزار شد.

دکتر اصغر نصیری در این مراسم بیان کرد: روز ولادت حضرت محمد (ص) یکی از مقدس ترین روزها برای تمامی مسلمانان و شیعیان اسلام به حساب می آید و برگزاری مناسب های مذهبی از جمله وظایف دینی ما شیعیان است که باید برای ارتقای زندگی فردی و اجتماعی به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.

شهردار کرج گفت: رسول اکرم (ص) یکی از الگوها و اسوه های بی بدیل در طول تاریخ است که ابعاد شخصیتی، اخلاقی، علمی و اندیشه ایشان از جایگاه بسیار والایی برخودار است و دین اسلام مملو از مجاهدت ها، فداکاری ها و رشادت های این فرستاده الهی می باشد.

نصیری عنوان کرد: زندگی فردی و اجتماعی آخرین فرستاده الهی، الگوی اخلاق و انسانیت در تمامی ادوار است و یکی از مهم ترین خصلت های پیامبر (ص) احترام به هم نوعان و پایدار بودن بر حق و عدالت واقعی است، خصیصه ای که امروز در جوامع اسلامی و غیر اسلامی کمتر شاهد آن هستیم و با تکیه بر سیره حضرت محمد (ص) باید دوباره این خصلت ها را در انسان ها بیدار کنیم.

وی تاکید کرد: ما مسلمانان باید براساس وظایف دینی و سیره اهل بیت نبوت، زندگی خود را پیش ببریم و مبنای اهداف و آرمان های خود در جامعه را دین مبین اسلام قرار دهیم؛ این گونه است که جامعه ای اسلامی در کالبدی واقعی شکل می گیرد و سعادت دنیوی و اخروی نصیبمان می شود.

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*