سه شنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۷

اقدامات منطقه ۹ در اجرای طرح بهبود نگهداشت شهری منطقه ۲ کرج

روتیتر: مدیر منطقه ۹ شهر داری کرج از حضور این منطقه در اجرای طرح بهبود نگهداشت شهری که جمعه گذشته در منطقه ۲ کرج برگزار شد، خبر داد.

 

به گزارش روتیتر : سید رضا مساعد بیان کرد: جمع آوری خاک و نخاله در برخی از معابر منطقه، رنگ آمیزی سطل زباله مکانیزه جداره های بلوار امام زاده حسن و سه راه نهضت و جمع آوری نیوجرسی و تابلوهای تبلیغاتی خیابان دانشکده، پاکسازی داخل کانل بلوار چمران، شستشوی پل عابر پیاده از اهم اقدامات این منطقه در اجرای این طرح می باشد.

وی از جمله خودروهایی که در اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهر در منطقه ۲ شهرداری کرج اعزام شدند به یک دستگاه لود، دودستگاه کامیون، یک دستگاه بابکت، دودستگاه خاور، یک دستگاه پمپ رنگ، یک دستگاه جدول شور، یک دستگاه ماشین جارو، یک دستگاه مخزن شور، یک دستگاه تانکر آب و یک دستگاه هوابرش ودستگاه جوش، یک دستگاه واتر جت، یک دستگاه گریدر و هفت  دستگاه گاری دستی با بکارگیری ۴۰ نفر نیروی پاکبان اشاره کرد.

گفتنی است، اجرای این طرح با رویکرد رفع نیازهای شهروندی در حوزه های شهری و کاهش پیام های مردمی در سامانه های ۱۳۷ شهرداری در اولویت برنامه های اجرایی مناطق ۱۰گانه شهرداری قرار گرفته است و هفته آینده در منطقه ۶ کرج اجرا می شود.

 

 

 

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*