سه شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۷

آتش بیاران معرکه اختلاف شورا و شهردار کرج/لزوم افزایش تعامل شورا و شهردار کرج

روتیتر :بوقچی های رسانه نما در صف اول بازی ویژه خواران

 

به گزارش  پایگاه خبری و تحیلیل روتیتر: 🔻چندی است که عده ای به دنبال افزایش اختلاف شورای شهر و شهردار کرج هستند. این موضوع درست از زمانی شدت گرفت که شهردار کرج طی لایحه ای خواست تا از حق قانونی خود مبنی بر انتصاب آند مدیر مورد اعتماد متخصص و همراه استفاده کند.

🔸انتصاب مدیران همراه توسط مدیران ارشد همچون شهرداران بویژه در سطح کلانشهر ها و استانداران و … امری بدیهی است و اتفاقی در دایره حق و حقوق یک مدیر ارشد به شمار می رود. کما اینکه در تمام موارد مشابه این موضوع به خوبی قابل رویت است. چه در مدیریت های همطراز و مشابه و چه در همین شهرداری کرج و حتی شهرداری های گرید پایینتر.

🔸 تخریب چی هایی که تا دیروز همین مدیران بومی شهرداری را مورد هجمه های باج خواهانه خود قرار می دادند و به دنبال ایجاد زمینه های فعالیت برای پیمانکاران دلال مابانه خود بودند، به یکباره پرچم دار تخریب به بهانه از انتصاب ۵ مدیر مورد نظر شهردار در شهرداری شدند که بیش از ۱۳ هزار نیرو و بیش از یکصد پست درجه یک و دو دارد دارد.

اما درد جایی دیگر بود و سناریو در جایی دیگر نوشته می شد.سوزش ها به اوج رسید و آن زمزمه قطع برخی ویژه خواری ها بود.

🔸برخی که تسهیلگر و تقسیمگر ویژه خواری بودند در آستانه برکناری با  به کارگیری شعبون بی مخ ها و بوقچی های تلگرامی و رسانه نما سعی کردند تا از چند انتصاب شایسته کوه تخریب شهردار کرج را بسازند و از طریق افزایش فشار زمینه حفظ و انتصاب خود را فراهم آورند.

🔸در این میان تلاش برای افزایش اختلاف بین شورا و شهردار کرج از دیگر حربه های نامشروع بوقچی ها و ویژه خواران بویژه عاملان بیرونی شورا و شهرداری از جمله پیمانماران و برخی دیگر بود.

آتش بیاران معرکه اختلاف نظر دو رکن مدیریت شهری سعی میکنند تا از این اختلاف نظر کلاه و ابایی برای خود و ویژه خواران بدوزند.

🔹که این آتش افروزی در اختلاف نظر طبیعی شورا و شهردار کرج بر سر برخی انتصاب ها که امری طبیعی و معمول به شمار می رود بیش از پیش بروز یافت . سعی کردند شورا را در برابر شهردار و دکتر نصیری را مقابل پارلمان شهر قرار دهند تا در این معرکه به برنامه ها و خواسته های خود از جمله سهم خواهی و نزدیک شدن به شورا و شهردار برای ارایه مشاوره های یک سوییه و منفعت طلبانه خود هستند.

از سویی شورا را تشویق به مخالفت با شهردار میکنند و از طرفی دیگر شهردار را می خواهند به بهانه استقلال در برابر پارلمان قرار دهند.

🔹دکتر نصیری با تجربه و تیزهوش و شورای فرهیخته امید اما می بایست همچون گذشته با هوشیاری از ماهیت این آتش بیاران ، اختلاف نظرهای خود را در جلسات محرمانه و خصوصی همچون سایر ارگان ها و شهرها حل و فصل کنند و زمینه تعامل و همراهی منطقی و مردمی خود را بیش از پیش فزونی بخشند تا آب سردی بر پیکر ماهیت پلید اختلاف افکنان و آتش بیاران معرکه باشند.

🔸امروز رییس جمهور و استانداران نیز با نمایندگان مجلس و سایر ارگان های ذی نفوذ بر سر مسایلی از این دست اختلافات عمیق تری دارند اما آنها را به دلیل عدم لطمه وارد شدن به آرامش عمومی جامعه در جلساتی خصوصی بیان و مرتفع میکنند.

🔸در این زمینه رد پای یکی از مدیران معزول که از دو ماه پیش پروژه تخریب شورا و شهردار کرج را در دستور کار نوچه ها و پادوهای رسانه نما خود قرار داده ، به وضوح دیده و قابل استدلال است.

🔹این افراد که سابقه تخریب و باج خواهی از سایر مدیران  را نیز در کانامه خود دارند ، تخریب مسوولان و به دنبال آن درخواست امتیاز را  به بدعتی معمول بدل ساخته اند که در نوشتارهای بعدی به بخشی از آنها طی چند سال گذشته اشاره خواهد شد /

*جلسه در دفتر یک هفته نامه در چهار راه کارخانه قند مجاور  شهرداری منطقه ۲ در سال ۹۳ و ..

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*