جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷

شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت

روتیتر:شهردار کرج با همراهی فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سید الشهداء، مدیر امور ایثارگران و تنی چند از مدیران شهرداری کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت و با خانواده این شهید گرانقدر به گفتگو نشست.

 

به گزارش  روتیتر: دکتر نصیری در این دیدار بیان کرد: دیدار با خانواده های شهدا و حضور در مساجد محلات از جمله برنامه های این مجموعه است تا از این راه بتوان ضمن زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارج نهادن به ایثارگری آنان به طور مستقیم با مشکلات مردم آشنا شد و بر اساس خواسته های ضروری اقدامات لازم را عملیاتی کرد.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا موجب تقویت روحیه در مسئولان و توجه بیشتر به امور خدماتی شهر و شهروندان می شود، گفت: صبر و شکیبایی مادران شهدا سبب شد تا امروز به آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی دست پیدا کنیم.

این مسئول با تاکید بر ضرورت الگو قرار دادن رشادت های شهیدان در رفتارها و گفتارها، گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا با تحقق این امر به آرمان های شهدا دست پیدا کنند.

نصیری اضافه کرد: حضور در میان خانواده های شهدا موجب افزایش روحیه خدمت رسانی به مدیران شهری نیز می شود و مجموعه مدیریت شهری را در اجرای مهم ترین رسالت خویش که ارائه خدمات گسترده به شهر و شهروندان است یاری می رساند.

شهردار کرج در این دیدار، دستورات لازم را در خصوص  نامگذاری خیابانی به نام این شهیدان والا مقام صادر کرد و خواستار آن شد، مدیران مربوطه اقدامات لازم را اجرایی کنند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*