سه شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۷

داده های سامانه ۱۳۷ فرصتی ارزشمند برای برنامه ریزی شهری

روتیتر:شهردار کرج بر استفاده بهینه از اطلاعات و داده های موجود در سامانه ۱۳۷ تاکید کرد و افزود: باید بتوانیم از داده های ارزشمند موجود برای تهیه سند توسعه محلات بهره گیری نماییم.

 

به گزارش روتیتر: اصغر نصیری ، یکی از منابع بسیار ارزشمند و مستند مدیریت شهری کرج برای اطلاع از وضعیت شهر را سامانه ۱۳۷ عنوان کرد که شهروندان از طریق آن و بدون واسطه، مشکلات و دغدغه های خود را با مجموعه در میان می گذارند.

وی با تصریح بر امکان به روزرسانی مداوم داده های سامانه ۱۳۷، تماس های به روز شهروندان و طرح مشکلات به صورت پیوسته و روزانه را به عنوان منبعی قابل اعتنا برای بسیاری از اقدامات شهرداری کرج ذکر کرد.

نصیری، با بیان اینکه اطلاعات این سامانه می تواند به نحو احسنت و شایسته در برنامه ریزی های شهری به کار گرفته شود، از مدیران خواست داده های به روز سامانه را دریافت نموده و در اقدامات خود مورد توجه قرار دهند.

وی، به ویژه بر لزوم بکارگیری داده های مذکور در تدوین سند توسعه محلات تاکید کرد.

شهردار، امکان اختصاص بودجه واقعی به مناطق را نیز در گرو استفاده از این اطلاعات ذکر کرد و ادامه داد: نیازهای هر منطقه، از طریق تماس های شهروندان قابل شناسایی و احصاء است که این امر می تواند به برنامه ریزی و بودجه نویسی مناطق کمکی شایان توجه نماید.

سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج، سامانه ای مبتنی بر تماس های شهروندان است که با درج و ثبت آنلاین پیام ها درخواست های مردمی، مشکلات را به سازمان ها و مناطق مرتبط انتقال داده و نحوه اجرای خواسته های شهروندان را مورد پیگیری قرار می دهد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*