سه شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۷

جلسه هم اندیشی ” مدیریت منابع آبی سازمان سیما منظر و فضای سبز” برگزار شد

روتیتر:با حضور معاون فنی و چند تن از مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و آب منطقه ای مهرشهر و رجائی شهر جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آبی در محل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج تشکیل شد.

 

به گزارش  روتیتر : روز گذشته با حضور سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مدیران آب و فاضلاب شهرستان کرج و مدیران آب منطقه ای، مهرشهر و رجائی شهر جلسه هم اندیشی در راستای مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف تشکیل شد.

در این جلسه، موضوع ” اهمیت مدیریت منابع آب و اصلاح الگوی مصرف و استفاده پایدار از منابع آب ” توسط حسین عطایی مطرح و عنوان شد: این مهم همواره نقش موثری در رشد و بالندگی طبیعت و تولید سرزندگی حیات بشری دارد؛ به طوریکه هرجا سرچشمه ای یا منبعی از این عنصر گرانبها وجود داشته باشد، می توان نوعی از حیات بشری یا حیات وحش و یا جنگل و باغات را پیرامون آن مشاهده کرد.

به گفته وی، باوجود بحران کمبود و محدودیت منابع آبی در کشور لزوم تشکیل جلسات هم اندیشی با مسئولین آب و فاضلاب و  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ضرورت می یابد.

به اعتقاد عطایی، با مدیریت در مصرف آب بخصوص در بخش فضای سبز  و استفاده از شیوه های نوین آبیاری می توان کمک شایانی به تقویت سفره های منابع آب زیرزمینی کرد. از این رو مسئولین و مدیران ارشد  سازمان همواره با تشکیل جلساتی در راستای اصلاح الگوی مصرف به دنبال ایجاد راه حل های نوین در زمینه مدیریت مصرف منابع آبی همچنین اطلاع رسانی و ایجاد الگوی مصرف آب می باشند تا با هم اندیشی متخصصان امر در این زمینه سهم کوچکی در حل مشکل کم بود و بحران آب داشته باشند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*