سه شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۷

۴۵۰ تن آسفالت در منطقه ۵ شهرداری کرج پخش شد

روتیتر:مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، از پخش ۴۵۰ تن آسفالت از سوی مناطق ۱۰ گانه در این منطقه همزمان با اجرا ی طرح بهبود و نگهداشت منطقه خبر داد.

به گزارش  روتیتر ، سید محمد جواد حسینی گفت: طی اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهر در منطقه ۵ کرج، این منطقه با بکارگیری یکهزار و ۱۰۰ نیروی انسانی و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات اقدامات متعددی را در راستای افزایش سرانه های خدماتی انجام داده است.

وی در ادامه افزود: دیگر مناطق تحت پوشش شهرداری کرج نیز اقداماتی را در راستای تقویت زیرساخت های عمرانی شهر از جمله عملیات لکه گیری معابر با صرف ۴۵۰ تن آسفالت و اجرای کفپوش بتنی پیاده روها به مساحت ۸۰ مترمربع انجام دادند.

حسینی، عملیات جدولگذاری به طول ۱۰۰ مترمربع و ساماندهی ۵۰ عدد تابلوی انتظامی و جمع آوری سرعت گیرهای معیوب به طول ۳۰ متر همچنین تنظیف تابلو انتظامی به تعداد ۱۰۰ عدد را از دیگر اقداماتی دانست که طی اجرای طرح یاد شده در منطقه عملیاتی شده است.

وی از کاشت ۶۳۸ اصله نهال، یک هزار و ۹۷۹ اصله درختچه و حذف یک هزار و ۵۰۰ کیلو گرم سرشاخه خشک در راستای اجرای طرح نگهداشت شهری در این منطقه خبرداد و افزود:  نظافت و شستشوی چهار بوستان در سطح منطقه نیز از اقداماتی است که توسط حوزه های فضای سبز دیگر مناطق کرج اجرایی شده است.

این مسئول با اشاره به ساماندهی و نصب ۵۰ عدد تابلو انتظامی و جمع آوری سرعتگیرهای معیوب به طول ۳۰ متر، عنوان کرد: عملیات تنظیف تابلوهای انتظامی به تعداد ۱۰۰ عدد و نصب ۵ عدد باتومی در سطح منطقه طی اجرای طرح مذکور انجام شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*