جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷

مطالبات شهروندان نوروز آباد و شیخ آباد محقق شد

روتیتر:ساماندهی فاضلاب شهری، بهره برداری از پل زیرگذر در مسیر شیخ آباد و نوروزآباد همچنین امحاء حیوانات موذی از جمله خواسته های شهروندان منطقه در دیدار با دکتر اصغر نصیری شهردار کرج بود که تا کنون اقدامات چشمگیری در این زمینه محقق شده است و نشان از وصول مطالبات به حق مردمی دارد.

به گزارش روتیتر:ساماندهیفاضلاب شهری، بهره برداری از پل زیرگذر در مسیر شیخ آباد و نوروزآباد همچنین امحاء حیوانات موذی از جمله خواسته های شهروندان منطقه در دیدار با دکتر اصغر نصیری شهردار کرج بود که تا کنون اقدامات چشمگیری در این زمینه محقق شده است و نشان از وصول مطالبات به حق مردمی دارد.

نبود فاضلاب شهری، یکی از معضلات اساسی اهالی محله نوروز آباد در منطقه بود که در  تابستان بوی نامطبوع و منظر ناخوشایند حاصل از رها شدن فاضلاب خانگی در کوچه ها و معابر، ساکنان را آزار می داد.

این معضل جدی پس از ملاقات مردمی دکتر اصغر نصیری شهردار این کلانشهر با اهالی نوروز آباد در دستور کار مسئولان منطقه قرار گرفت ومدیرمنطقه با تلاش وصف نشدنی  طی برگزاری جلسه ای با حضور مدیران آبفای استان البرز اقدامات و راهکارهای لازم در این راستا مورد بررسی قرار گرفت تا هر چه زودتر اجرایی شود.

بهره برداری از پل زیرگذر شیخ آباد و نوروزآباد، همچنین ساخت پل عابر پیاده در جاده محمدشهر و نوروزآباد از دیگر خواسته های جدی ساکنان این محدوده از شهر بود که پس از برگزاری ملاقات مردمی، مقرر شد تا پایان سال جاری توسط معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج محقق شود.

برای انجام عملیات احداث زیرگذر شیخ آباد در منطقه ، جلساتی با حضور نمایندگان شهرداری کرج و مسئولان شرکت راه آهن برگزار شد و در رابطه با مکان یابی این طرح عمرانی تصمیماتی اتخاذ گردید.

از دیگر موارد مطرح شده توسط اهالی، اتصال بلوار سراج به جاده محمد شهر، احداث پارک شیخ آباد و مرتفع ساختن معضل آلودگی به سبب وجود کارخانه فرش در این محدوده  بود که برطرف ساختن آنها به شکل منطقی در دستور کار منطقه قرار گرفت.

پیاده روسازی و بهسازی جداول، ساماندهی انهار بلوار سراج و جاده محمد شهر، لایروبی کانال شیخ آباد و نوروز آباد، نرده گذاری در حریم راه آهن از دیگر مطالباتی بود که در ملاقات مردمی شهردار کرج با اهالی این محلات مورد تاکید دکتر نصیری قرار گرفت و اکنون توسط منطقه در حال اقدام و پیگیری است.

امحاء حیوانات موذی (موش)، جمع آوری سگ های ولگرد و افزایش سطل های زباله پس از ملاقات مردمی شهردار کرج با اهالی محلات نوروز آباد و شیخ آباد با جدیت هر چه تمام توسط منطقه ۲ در دستور کار قرار گرفت و اکنون رضایتمندی شهروندان، نشان از عملکرد مطلوب در این زمینه دارد.

کلیه اقدامات بانصب بنری در درب مسجد منتظران صاحب الزمان به اطلاع عموم شهروندان این منطقه قرار گرفت.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*