جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷

وضعیت ترافیک در محورهای استان البرز اکنون عادی است/ رانندگان بین شهری به وضعیت ترافیک توجه کنند

روتیتر:رئیس پلیس‌راه استان البرز گفت: وضعیت ترافیک و تردد در محورهای استان البرز اکنون عادی است ولی با توجه به تعطیلات ادارات در آخر هفته، رانندگان به وضعیت جاده ها و ترافیک برای مسافرتهای بین شهری توجه کنند.

 

به گزارش روتیتر:سرهنگ رضا گودرزی ، گفت: مسیر شمالی آزادراه تهران- کرج و کرج- قزوین در حال حاضر عادی پیش‌بینی می‌شود ولی با توجه به تعطیلات ادارات در آخر هفته، رانندگان به وضعیت جاده ها و ترافیک برای مسافرتهای بین شهری توجه کنند تا به مشکل برنخورند.

وی بیان کرد: با توجه به تعطیلی ادارات تهران در پنج‌شنبه‌ها، مسافرانی که قصد سفر به استان‌های شمالی کشور رادارند، معمولاً از بعدازظهر روز چهارشنبه حرکت می‌کنند.

رئیس پلیس‌راه استان البرز ادامه داد: به همین دلیل در روز پنج‌شنبه، مسافران محور کرج – چالوس، شهروندان کرجی هستند که برای تفرج و تفریح، تا آسارا رفته و بازمی‌گردند و باید به وضعیت ترافیک بین شهری توجه نمایند.

سرهنگ گودرزی همچنین عنوان کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود و تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۳ دی‌ماه از محورهای کرج – چالوس و بالعکس نیز ممنوع است.

وی خاطر نشان کرد: تردد موتورسیکلت‌های امدادی و انتظامی جهت انجام مأموریت‌های الزامی در مسیر مجاز جریان ترافیک مانعی ندارد.

سرهنگ گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوعیت دارد و همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج، یک‌طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*