جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷

رویداد فرهنگی اجتماعی “گپ” امروز در کرج برگزار می شود

روتیتر:سومین رویداد فرهنگی اجتماعی “گپ”، امروز چهارشنبه، ۲۷ دی ماه با حضور رحیم خستو، عضو شورای اسلامی شهر کرج در تالار شهیدان نژاد فلاح شهرداری این کلانشهر برگزار می شود.

به گزارش روتیتر : به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و کانون رشد خلاق، سومین رویداد فرهنگی اجتماعی “گپ” امروز چهارشنبه، ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در محل تالار شهیدان نژاد فلاح، سالن ملاصدرا برگزار می شود.

موضوع این ماه رویداد “گپ”، فیلم، رویا و زندگی است و رحیم خستو عضو شورای اسلامی شهر کرج که دارای دکترای تخصصی در رشته علوم سیاسی است به عنوان راوی به بیان خلاقانه و ناب ایده ها و تجربه هایش می پردازد.

رویداد فرهنگی اجتماعی “گپ” برای اولین بار در ۲۴ آبان ماه سال جاری برگزار شد؛ راوی این رویداد، اردشیر رستمی، ” طراح، کاریکاتوریست، نویسنده و باز‌یگر سینما و تلویزیون بود که با بیانی شیوا، افکار فرهنگی و اشعار زیبایش را برای علاقمندان و حاضران بیان کرد و سرود.

دومین رویداد فرهنگی اجتماعی “گپ”، چهارشنبه ۲۹ آذر ماه سال ۹۶، با حضور محمد درویش، روزنامه نگار، کویر شناس اهل ایران و از فعالان اجتماعی برجسته محیط زیست و از بنیانگذاران مدرس طبیعت در ایران برگزار شد.

رویداد “گپ”، آخرین چهارشنبه هر ماه با حضور فعالان اجتماعی و صاحب نظران فرهنگی به عنوان سخنرانِ میهمانِ در کرج برگزار می شود تا تجربه های ناب خود را با علاقمندان به اشتراک بگذارند؛ موضوعات سخنرانی این رویداد نیز، پیرامون فرهنگ خانواده است که به صورتی کوتاه و خلاقانه ارایه می شود.

گپ فرصتی مغتنم برای گفتن و شنیدن قصه های متفاوت زندگی و جایی برای تبادل تجربه ها است؛ در این رویداد فرهنگی اجتماعی سعی می شود با دعوت از متفکرین و فعالان اجتماعی و به اشتراک گذاشتن تجربه ها و سبک های گوناگون زندگی، به تغییر نگاه و ارتقای سطح فرهنگی شهروندان به ویژه خوانواده ها کمک شایانی کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*