پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷

ارائه آموزش های مقابله با بحران در شهرداری کرج

روتیتر:سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، گفت: کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری کرج در قالب های متنوعی آموزش ها و اخبار مرتبط با این حوزه را در اختیار شهروندان قرار می دهد.

به گزارش روتیتر: سیدعلیرضا موسوی ، با اعلام اینکه این کمیته طی روزهای گذشته آغاز به کار کرده است، افزود: کمیته مذکور تلاش خواهد کرد با در اختیار قرار دادن آخرین اطلاعات و اخبار مرتبط با حوزه مدیریت بحران، شهروندان را با روش های مختلف مقابله و نحوه برخورد با حوادث و بحران ها  آماده کند.

وی افزود: این کمیته به ریاست معاون فرهنگی ورزشی شهردار کرج تشکیل شده است و زیرمجموعه هایی از دستگاه ها و رسانه های شهری کرج را در اختیار دارد.

به گفته موسوی، صدا و سیما و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج به عنوان دو مرجع انتشار اخبار و آموزش های مرتبط در این کمیته حضور دارند. همچنین آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، مرکز پیام شهرداری و تعدادی دیگر از بخش ها و ارگان های مرتبط با حوزه بحران، از جمله زیرمجموعه های کمیته خواهند بود.

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل با اشاره به بخشی از اقدامات این اداره کل به منظور ارتقای فرهنگ مقابله با بحران، افزود: ارائه آموزش های شهروندی و اطلاع رسانی در قالب خبر، مصاحبه، یادداشت، گزارش تصویری، اکران بنر، تهیه کلیپ و سایر امکانات آموزشی از سوی این اداره کل انجام می گیرد.

وی اضافه کرد: این آموزش ها از طریق پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آوای اینترنتی و سیمای اینترنتی، رادیو اتوبوس، پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، فضای مجازی، کانال رسمی مدیریت شهری در تلگرام و سایر امکانات موجود در این اداره کل در اختیار شهروندان قرار گرفته و خواهد گرفت.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*