جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷

نخستین مسابقه رادیویی مرشدان زورخانه‌ای ایران در البرز برگزار می‌شود

روتیتر:رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای البرز با بیان اینکه البرز در هفته جاری میزبان دو مسابقات زورخانه‌ای کشوری است، گفت: نخستین مسابقه رادیویی مرشدان زورخانه‌ای ایران در استان البرز برگزار می‌شود.

 

به گزارش روتیتر:میثم موحدی‌مهر اظهار داشت: استان البرز میزبان مسابقه مرشدان کشوری است که این مسابقات از تاریخ ۲۳ تا ۲۷ بهمن برگزار می‌شود.

رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان البرز افزود: در این مسابقات که در استان البرز برگزار می‌شود، ورزشکاران این رشته در ۴ رده سنی  نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مصاف هم رفته و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در این مسابقات ۱۰۰ مرشد برتر کشوری حضور خواهند یافت.

موحدی مهر با بیان اینکه روز پنج‌شنبه هفته جاری نیز البرز میزبان مسابقات دیگر کشوری است، عنوان کرد: البرز در همین هفته مصادف با برگزاری مسابقات مرشدان کشور، جشنواره مرشدی کشور را  نیز برگزار می‌کند.

وی با تاکید براینکه هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای استان البرز شاهد برگزاری مسابقاتی  با سطح کیفی بالا است، خاطرنشان کرد: نخستین مسابقات رادیویی مرشدان ایران نیز همزمان با برگزاری مسابقات مرشدی کشور در البرز در چهار رده‌ سنی برگزار می‌شود که امیدواریم این مسابقات سبب بهبود و افزایش سطح ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در استان البرز شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*