جمعه, ۳ اسفند , ۱۳۹۷

ستاد بحران شهرداری کرج در باشگاه میلاد مستقر شد

روتیتر:شهردار کرج از استقرار ستاد مدیریت بحران از ساعت ۱۴ روز جاری در باشگاه میلاد خبر داد.

به گزارش روتیتر:  دکتر نصیری شهردار کرج در جلسه شورای معاونین که با حضور مهندس محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار، دکتر مراد کردی معاون مالی اقتصادی شهرداری و دیگر معاونین برگزار شد، با اشاره به اینکه زیر ساخت های لازم برای مقابله با بحران در کرج با کمبود مواجه است، اظهار داشت: رفع این مهم در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی با ارزیابی مثبت از عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در بارش برف اخیر، عنوان کرد: این معاونت در کنترل و مدیریت بحران ناشی از برف ۷۰ درصد موفق عمل کرده است.

نصیری با بیان اینکه وظیفه ذاتی شهرداری است که در مسائل مربوط به خدمات شهری عملکرد موفقی داشته باشد، افزود: رسیدگی به مشکلات شهری و رفع آن از مهمترین موضوعات شهرداری است و این مجموعه با اقداماتی از جنس خدمات رسانی نقش خود را در قبال شهروندان ایفا می کند.

شهردار کلانشهر کرج با تاکید بر لزوم استقرار امکانات و تجهیزات کافی در مسیر  زیر گذر ها و چاه های جذبی، گفت: برنامه ریزی برای شناسایی محلات آبگیر و استقرار امکانات و تجهیزات در محدوده محلات آبگیر ضروری است.

دکتر نصیری با بیان اینکه باید هشدار های لازم به منظور ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان اعلام شود، بیان کرد: پیش بینی بارش برف و باران، از طریق صدا و سیما و رسانه های مختلف به شهروندان اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به اینکه پیشگیری های لازم باید به عمل آید تا با بحران مواجه نشویم، عنوان کرد: اگر با تمام توان از امکانات موجود استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد.

شهردار کرج با اشاره به تاثیرگذاری مشارکت شهروندان در اجرای خدمات رسان مطلوب تر، گفت: در میادین و معابر شهری کیسه های شن قرارداده شود تا هنگام بحران از شهروندان مشارکت بخواهیم.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان مدیریت بحران باید بازدید میدانی از محل های بحران خیز داشته باشند، تصریح کرد: محلات با هدف جانمایی تجهیزات و امکانات کافی مورد بازدید قرار گیرند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*