جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸

سهولت در تردد با بهره برداری از بلوار سرم سازی

روتیتر:مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت: کاهش بار ترافیکی منطقه ۶ و سهولت در تردد شهروندان با بهره برداری از بلوار سرم سازی امکان پذیر است.

 

به گزارش روتیتر: محمد کاظم تفته  در رابطه با بهره برداری از بلوار سرم سازی در منطقه ۶، گفت: بلوار سرم سازی در امتداد بلوار شهید ناصر بخت قرار دارد که پیش از باگشایی آن، شهروندان با مشکلاتی از قبیل حجم بالای ترافیک در برخی نقاط روبرو بودند.

وی ضمن اشاره به ترافیک موجود در خیابان شهید بهشتی پیش از ایجاد بلوار سرم سازی افزود: جواد آباد نیز در جوار بلوار ماهان قرار گرفته است که در گذشته، به دلیل عدم بازگشایی بلوار سرم سازی حجم بار ترافیکی در این نقطه تجمیع می شد و تردد در آن مکان با سختی صورت می گرفت.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج خاطرنشان کرد: امتداد بلوار سرم سازی که فاز اول آن به زودی و تا پایان هفته جاری افتتاح می شود، به ضلع شمالی حصارک می رسد.

 

تفته با بیان اینکه این بلوار نهایتا به اتوبان تهران _ قزوین منتهی می شود، اظهار داشت: با بهره برداری از این بلوار، شهروندانی که مقصد آن ها حصارک یا اتوبان تهران – قزوین است، می توانند از طریق بلوار سرم سازی به مقصد مورد نظر برسند.

وی همچنین عنوان کرد: امید آن می رود در ماه های نخست سال آینده، ادامه این بلوار نیز که به خیابان خوارزمی می رسد بهره برداری شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*