جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸

نصب دست سازه های نوری به مناسبت عید نوروز در شهر

روتیتر:سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، از نصب دست سازه های نوری برای استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش روتیتر ، حسین عطایی در تشریح این خبر گفت: با هدف زیباسازی منظر و محیط شهری همچنین ایجاد نشاط در فضای شهری عملیات نصب دست سازه های نوری در وروردی ها، بلوارها و میادین سطح شهر اجرا شده است.

این مسئول جانمایی دست سازه قایق های شناور در پارک گل ها، میدان استقلال و آب نما پارک شهریار و اجرا و نصب دوایرپلکسی رنگی معلق در بلوار مولانا را از اقداماتی دانست که توسط سازمان اجرا شده است.

وی در ادامه نصب پلکسی های روی نرده ها در چهارراه آیت الله طالقانی و میدان آیت الله طالقانی همچنین نصب پرنده های نوری و المان نوری اقوام  در محدوده ساختمان مرکزی شهرداری کرج را از دیگر اقدامات صورت گرفته در این خصوص دانست.

عطایی همچنین نصب نمادِ نوری پروانه و سنجاقک در جداره پل حامی و ورودی پارک چمران و تنیس را از دیگر اقداماتی برشمرد که در پی اجرای طرح استقبال از بهار صورت گرفته است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، بیان کرد: آذین بندی نوری میدان امیرکبیر و درختان در ورودی شهید سلطانی همچنین اجرای آبشار نوری در میدان شهدا و آیت الله طالقانی بخشی از عملکرد سازمان است که برای رضایتمندی شهروندان صورت گرفته است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*