یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

توسعه شهر با همکاری شهروندان امکان پذیر است

روتیتر:مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج گفت: لازمه توسعه شهر همکاری شهروندان با دستگاه های اجرایی است.

 

به گزارش روتیتر ، سید رضا فیض مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج در دیدار با شهروندان ساکن شیخ آباد، گفت: لازمه توسعه شهر همکاری شهروندان با دستگاه های اجرایی مانند شهرداری ها است تا ما بتوانیم خدمات مطلوبی را به آنان ارائه کنیم و با اجرای پروژه هایی چون توسعه فضای سبز، ساخت پارک های محله ای، رسیدگی به نظافت شهری، آسفالت خیابان ها و غیره، وظایف خود را در زمینه های گوناگون انجام دهیم.

به گفته وی، مدیریت شهری گام های موثری را در راه خدمت رسانی به شهروندان برداشته و بنا به دیدگاه مدیریت شهری، برای ارائه خدمات ارزنده به شهروندان باید تلاش کرد.

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج اظهار داشت: شهروندان خدمت صادقانه و خالصانه را به خوبی تشخیص می دهند بنابراین برای توزیع عادلانه خدمات، امکانات و نیز اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی برنامه ریزی ها و تلاش های فراوانی شده تا خواسته های شهروندان محقق شود.

در این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات منطقه ۲ در محله شیخ آباد و ایجاد پارک هکتاری، شهروندان خواستار پیگیری هر چه بیش تر برای رفع مشکلات موجود مانند زیرگذر شیخ آباد، آسفالت کوچه زمانی، سطل مکانیزه، فضای سبز کنار ریل و غیره شدند.

شایان ذکر است در این دیدار صمیمانه از سه تن از مادران شهید تجلیل به عمل آمد.

پس از این جلسه، مدیر منطقه از نزدیک درخواست های شهروندان را بررسی و دستورات لازم را در خصوص پیگیری درخواست ها به مجموعه خدمات شهری، فضای سبز و عمران ابلاغ کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*