یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

کاخ مروارید به موزه تبدیل شود/لزوم تخصیص اعتبار برای بازسازی

روتیتر: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به اینکه کاخ مروارید باید به موزه تبدیل شود، بر لزوم تخصیص اعتبار برای بازسازی این اثر تاریخی تأکید کرد.

به گزارش روتیتر ، علی‌اصغر مونسان عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از کاخ مروارید در جمع خبرنگاران حاضر شد و با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌ها و معرفی البرز یکی از اقداماتی است که می‌توان با آن گردشگران را جذب این استان کرد، عنوان کرد: باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم استان البرز را در سطح کشور معرفی کنیم.

مونسان بابیان اینکه تا پیش‌ازاین تصور می‌کردیم که البرز بیش از اینکه استانی با تِم گردشگری باشد، استانی صنعتی است، خاطرنشان کرد: امروز برایمان اثبات شد که استان البرز پر از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی است.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی بابیان اینکه باید برای بازدید کامل از مکان‌های تاریخی و گردشگری استان البرز زمانی مفصل گذاشت، تصریح کرد: استان البرز ظرفیت این را دارد که به قطبی گردشگری تبدیل شود.

وی در بخش دیگری بابیان اینکه باید کاخ مروارید به موزه تبدیل شود، تأکید کرد: از رئیس سازمان برنامه‌وبودجه می‌خواهیم که برای بازدید از کاخ مروارید به استان البرز سفر کنند.

وی ماحصل بازدید رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور از کاخ مروارید را تخصیص اعتباری برای ترمیم آن اعلام کرد و گفت: سازمان میراث فرهنگی تمام تلاش خود را برای ترمیم این کاخ انجام می‌دهد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*