شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۸

فتنه دی ماه امنیت سرمایه‌گذاری در ایران را تحت تحت تاثیر قرار داد

روتیتر:رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالا موضوع نامگذاری سال ۹۷ هم اقتصادی و فرهنگی خواهد بود بر همین اساس با توجه به پتانسیل‌های خوبی که در استان وجود دارد باید تلاش بیشتری از خود نشان دهیم.

به گزارش روتیتر ، عزیز اکبریان در جلسه شورای اداری استان البرز که امروز یکشنبه (۲۷ اسفند) در استانداری البرز برگزار شد گفت: سال ۹۶ هم اتفاقات شیرین و هم اتفاقات تلخی در کشور رخ داد.

اکبریان افزود: انتخابات ریاست جمهوری و مشارکت مردم و همچنین برچیده شدن حکومت داعش از اتفاقات شیرینی بود که امسال رخ داد اما حمله به مجلس و همچنین فتنه دی ماه اتفاقاتی تلخ بود که در این مدت به وقوع پیوست.

وی ادامه داد: در این میان فتنه دی ماه در بحث امنیت سرمایه تاثیر زیادی بر کشور گذاشت به طوری که جبران شدن آن به ۱۰ سال زمان نیاز دارد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا با بیان اینکه بنده در زمان این اتفاقات در چین بودم خاطرنشان کرد: این موضوع حتی کشورهای دوست ما را هم به تردید انداخته بود.

اکبریان با اشاره به نزدیک شدن سال ۹۷ اظهار کرد: احتمالا موضوع نامگذاری سال ۹۷ هم اقتصادی و فرهنگی خواهد بود بر همین اساس با توجه به پتانسیل‌های خوبی که در استان وجود دارد باید تلاش بیشتری از خود نشان دهیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*