سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸

تاکید بر ضرورت افزایش تعاملات صدا و سیما با شهرداری کرج

روتیتر:مدیر کل صدا و سیمای استان البرز با حضور در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج و بازدید از بخش های مختلف این اداره کل، بر ضرورت افزایش تعاملات میان صدا و سیما با شهرداری کرج تاکید کرد.

به گزارش روتیتر: پیش از ظهر امروز، پنج شنبه، علی رامک به ساختمان مرکزی شهرداری کرج آمد و با حضور در طبقه یازدهم این دستگاه، از بخش های مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری این کلانشهر دیدن کرد.

تحریریه پایگاه خبری مدیریت شهری، ادارات: رسانه، ارتباطات بین الملل و تبلیغات، استودیو مدیریت شهری و اتاق مانیتورینگ از بخش هایی بودند که در بازدید مدیر کل صدا و سیمای البرز مورد رصد قرار گرفت. ضمن این بازدید سیدعلیرضا موسوی؛ سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل این دستگاه، درباره نحوه اجرای امور و اقداماتی که در مجموعه انجام می گیرد توضیحاتی را به مدیر کل صدا و سیما ارائه داد.

رامک در این دیدار، بر لزوم افزایش همکاری های میان دو بخش تاکید کرد و بخصوص در حوزه برندسازی شهر کرج و تغییر نگرش و دیدگاه مردم به این کلانشهر خواستار هماهنگی و تعامل بیشتر شهرداری با صدا و سیما شد.

وی، با اشاره به اینکه کرج در هیچ یک از شاخص های منفی دارای رتبه های نخست نیست، اضافه کرد: متاسفانه از گذشته نگرشی مبنی بر تمرکز برخی رفتارهای منفی و تخلفات بر این کلانشهر حاکم بوده است که با ترویج این دیدگاه و عدم اطلاع رسانی و روشنگری کافی در این خصوص، نگرش مذکور اصلاح نشده یا کمتر اصلاح شده است.

رامک تاکید کرد: در این خصوص لازم است اطلاع رسانی و فرهنگسازی کافی توسط دستگاه ها و بخش های موثر شهری از جمله صدا و سیما و شهرداری کرج انجام گیرد.

وی، از برگزاری جشنواره لاله ها به عنوان یک اتفاق مثبت در شهر یاد کرد که از قابلیت تبدیل شدن به برند شهری کرج برخوردار است و می تواند مورد توجه بسیار رسانه ها، دستگاه ها و مردم قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه  کرج دارای قابلیت های بسیاری از نظر گردشگری است، ادامه داد: صدا و سیمای البرز به ساخت مستندی ۵۶ قسمتی از نقاط دیدنی استان اقدام کرده است تا بخشی از این زیبایی ها را به دید و نگاه مردم کرج و کشور برساند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز همچنین در بازدید از استودیو اداره کل ارتباطات و اتاق مانیتورینگ مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، این بخش ها را از قابلیت ها و ظرفیت های بسیار مثبت مجموعه مدیریت شهری ارزیابی کرد و از مسئولان این حوزه خواست از طریق پایش تصویری ترافیک و ارائه گزارش های مستند و به روز، نسبت به رفتارسازی و فرهنگسازی ترافیک و تشویق شهروندان به بهره گیری از حمل و نقل عمومی اقدام کنند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*