سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸

اُکسین در البرز غریب بود/متاسفم صعود به لیگ برتر محقق نشد

روتیتر:سرمربی تیم اکسین البرز گفت: نه حمایت هوادار داریم و نه از حمایت مسئولان استانی برخورداریم، ای‌کاش دید مسئولان البرزی به تیم اُکسین تغییر می‌کرد.

 

به گزارش روتیتر ، رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور (جام آزادگان) به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود و طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ قرار است تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر فوتبال ایران در اردیبهشت‌ماه سال جاری معرفی شوند.

یکی از تیم‌های لیگ یکی که در این فصل نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده اُکسین البرز است که با هدایت علی لطیفی با دیگر تیم‌های لیگی به رقابت می‌پردازد.

نماینده البرز سومین حضور خود را در لیگ یک تجربه می‌کند و در این فصل این تیم می‌توانست خود را در صدر جدول لیگ آزادگان ببیند ولی کسب نتایج ضعیف در نیم‌فصل دوم این رقابت‌ها این تیم را از جمع مدعیان صعود دور کرده است

لطیفی فصل را خیلی دیر آغاز کرد ولی استارت خوب شاگردان او در ابتدای فصل باعث شد خیلی از کارشناسان اُکسین را به‌عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر کشور معرفی کنند و حتی لطیفی در صحبت‌های خود با برخی رسانه‌ها این قول را داد تا نماینده البرز در پایان فصل لیگ برتری شود ولی با آغاز نیم‌فصل دوم و خروج چند بازیکن مطرح این تیم، اُکسین نتوانست نتایج خوبی کسب کند.

اُکسین در البرز غریب بود ما از کمترین حمایت در شهر و استان برخوردار بودیم. نه حمایت هوادار داریم و نه از حمایت مسئولین استانی برخورداریمدر همین ارتباط علی لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این فصل از رقابت‌ها از کیفیت نسبتاً خوبی نسبت به سال‌های گذشته برخوردار بوده است و انجام برنامه‌ریزی منظم و حضور چند مدعی صعود، سطح بازی‌های این فصل را افزایش داده است.

لطیفی در ارتباط با تیم اُکسین در این رقابت‌ها گفت: تیم ما در بدترین شرایط و تنها پنج روز به آغاز لیگ یک تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کرد و خوشبختانه انگیزه بالای بازیکنان باعث شد نتایج خوبی کسب کنیم ولی رفته‌رفته و به‌خصوص در دیدارهای نیم‌فصل دوم بدترین نتایج را کسب کردیم.

سرمربی اُکسین البرز در پاسخ به این سؤال که آیا اُکسین حمایتی از سوی مسئولان استانی می‌شود، گفت: اُکسین در البرز غریب بود ما از کمترین حمایت در شهر و استان برخوردار بودیم. نه حمایت هوادار داریم و نه از حمایت مسئولین استانی برخورداریم و ای‌کاش دید مسئولان البرزی به تیم اکسین تغییر می‌کرد.

داوری به ضرر اُکسین بود

سرمربی اُکسین اضافه کرد: ازنظر فنی تیم اُکسین در بهترین شرایط قرار دارد و اگر بدشانسی به سراغ ما نمی‌آمد و داوری به ضرر اُکسین نبود در حال حاضر ما در صدر جدول بودیم.

لطیفی ادامه داد: از مسئولان کمیته داوران تقاضا دارم فیلم‌های ۵ دیدار آخر بازی‌های اُکسین را با دقت تماشا کنند و کاملاً مشاهده می‌کنند که چه اشتباهاتی باعث شد تا نماینده البرز از کسب سه امتیاز محروم شود.

وی در پایان گفت: روز اولی که تیم را بستیم برای من پاداش گذاشتند که تیم را حفظ کنم اما خوشحالم که فراتر از انتظارها ظاهر شدیم حتی می‌توانستیم صعود کنیم که متأسفانه محقق نشد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*