شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷

تولید ۷ هزار تن آسفالت در فروردین و اردیبهشت ۹۷

روتیتر:سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج از تولید نزدیک به ۷ هزار تن آسفالت ظرف مدت گذشته از سال جاری خبر داد و در عین حال مهمترین دغدغه تولید در این کارخانه را شناور بودن قیمتِ قیر عنوان کرد.

به گزارش روتیتر: عسگر نصیری با اعلام اینکه کارخانه آسفالت روند تولید خود را ادامه می دهد، گفت: این کارخانه در دو ماه گذشته شش هزار و ۹۰۰ تن تولید آسفالت داشته است.

نصیری اضافه کرد: یک هزار و ۲۱۹ تن از میزان تولیدات سال جاری در حوزه تراش و روکش استفاده شده و میزان باقی مانده در بخش لکه گیری معابر به کار گرفته شده است.

وی افزود: کارخانه آسفالت شهرداری کرج دارای ظرفیت تولید بسیار بالایی است اما مهمترین مسئله و مشکل ما در روند افزایش تولید این کارخانه، مسئله خرید قیر است که با مشکلات زیادی در این خصوص روبرو هستیم.

این مسئول ادامه داد: سال گذشته مراحل مختلف خرید مصالح و تعیین پیمانکار برای کارخانه انجام گرفت اما موضوع خرید قیر همچنان بلاتکلیف مانده است.

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج، شناور بودن قیمت قیر را یک مشکل جدی ارزیابی کرد و بیان داشت: در سال گذشته شاهد ۹۴ درصد رشد قیمت در خرید قیر بودیم که این امر کار ما را بسیار دشوار کرده است.

به گفته نصیری، با توجه به اهمیت مسئله، به زودی لایحه ای به شورا تقدیم می شود که امیدواریم بتوانیم بر اساس آن قیر مورد نیاز کارخانه را تهیه و میزان تولید را به اندازه مورد قبول افزایش دهیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*