شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷

انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی؛ ابعاد و پیامد‌ها

روتیتر: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران گفت: یکی از اهداف آمریکا برای انتقال سفارتش به قدس، این است که تمام موانع را از جلوی راه رژیم صهیونیستی بردارد تا آن‌ها بتوانند بر تمام منطقه سیطره یابند و سپس حق بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین خودشان را کاملا از بین ببرند.

 

 

به گزارش روتیتر: ناصر ابوشریف ، صبح امروز درنشست فلسطین هفتادمین سال مقاومت برای آزادی گفت: یکی از اهدافی که آمریکا برای انتقال سفارتش به قدس دنبال می‌کند، این است که تمام موانع را از جلوی راه رژیم صهیونیستی بردارند تا آن‌ها بتوانند بر تمام منطقه سیطره یابند و سپس حق بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین خودشان را کاملا از بین ببرند.

ابوشریف: اگر رژیم صهیونیستی واقعا قوی بود و موجودیت داشت هیچگاه از سخنان وزیر خارجه بحرین خوشحال نمی‌شد، بنده هم وزیر خارجه و هم پادشاه این کشور رابا پیشنهاد برگزاری همه پرسی در داخل کشورشان به چالش می‌کشم. این وزیرنماینده ملتش نیست و هیچ جایگاهی در این کشور ندارد و رژیمی که از بیانات چنین وزیری خوشحال می‌شود صعیف و حقیر است و هیچ موجودیت و جایگاهی ندارد.
ابوشریف: تصمیم ترامپ در انتقال پایتخت خود به قدس نشان داد، روند صلح بی فایده است و خیلی‌ها که این توهم را داشتند را از این توهم خارج کرد.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*