شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷

تقویت زیرساخت‌های شهری با مشخص شدن حریم شهرستان فردیس

روتیتر:نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشخص شدن حریم فردیس زیرساخت‌های شهری تقویت می‌شود.

به گزارش روتیتر ، محمدجواد کولیوند عصر دوشنبه در دیدار با شهروندان فردیسی که در سالن اجتماعات شهرداری این شهر برگزار شد، ضمن تأکید بر تسریع فرایند انتزاع دو شهر کرج و فردیس، اظهار کرد: از مسئولان هر دو شهرستان می‌خواهیم نسبت به تحقق این مهم اقدام و به نمایندگان مردم گزارش کنند.

وی با اشاره به اهمیت مشخص شدن حریم دو شهر کرج و فردیس، گفت: با مشخص شدن حریم  شهر فردیس زیرساخت‌های شهری ازجمله میادین میوه و تره و بار، تاکسی‌رانی و غیره ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی بابیان مشکلات و کمبودهای فردیس در حوزه بهداشت و درمان، گفت: بهره‌برداری از بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی این شهر به حل مشکلات این حوزه کمک فراوانی می‌کند.

کولیوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برجام معاهده‌ای بین‌المللی بود و برای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به رأی‌گیری گذاشته نشد، گفت: این معاهده ۱۰ ساله و قابل تمدید به ۱۵ سال بود.

وی با تأکید بر اینکه برجام در شورای عالی امنیت ملی بررسی و مجلس شورای اسلامی بر آن نظارت داشته است، گفت: قانون اقدام متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام در مجلس رأی‌گیری و در این خصوص ۹ ماده تصویب شد.

نماینده مردم کرج، فردیس، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برجام توانست بخشی از مشکلات کشور را حل کند، گفت: متأسفانه در حوزه بانکی مشکلات پابرجاست و تا زمانی که این مشکل حل نشود نمی‌توانیم شاهد اقدامات مثبت در حوزه اقتصاد باشیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*