شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷

کرج به استقبال ماه رمضان می رود

روتیتر:سرپرست شهرداری کرج در آستانه ماه مبارک رمضان از آماده سازی فضای شهر در مناطق ده گانه این کلانشهر خبر داد.

به گزارش روتیتر: محمدرضا احمدی نژاد ، با اشاره به فرا رسیدن ماه مهمانی خدا اظهار کرد: بدون شک برای ورود به این ماه بزرگ الهی باید بستر، شرایط و امکانات لازم برای شهروندان در بخش های مختلف فراهم شود.

احمدی نژاد، با تاکید بر اینکه همزمان با این روزها مساعدت و همراهی لازم برای ایجاد بستر آسایش و رضایتمندی روزه داران، غبارروبی و آماده سازی مساجد و فضای شهری انجام می گیرد، اظهار کرد: بدون شک رعایت و انجام فریضه های دینی و مذهبی همچون روزه داری و اعمال ماه مبارک رمضان در صدر اقدامات شهرداری قرار خواهد داشت.

وی، استفاده از ظرفیت و توانمندی مجموعه مدیریت شهری کرج به منظور ایجاد فضایی معنوی توأم با آراستگی در این کلانشهر را از مهم ترین اقدامات شهرداری کرج برشمرد و گفت: امید است با فراهم کردن تمهیدات لازم شهروندان مومن کرجی در ماه مبارک رمضان بدون هیچ دغدغه ای به عبادت و انجام فریضه های خود بپردازند و نهایت استفاده از این ایام را ببرند.

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر اینکه بدون شک مساجد محور اصلی فعالیت ‌های مذهبی، معنوی، فرهنگی و اجتماعی هستند، گفت: سعی شده به منظور اجرای برنامه های مذکور در کنار مردم و شهروندان قرار بگیریم.

احمدی نژاد؛ پاکسازی معابر شهری، جمع آوری نخاله‌های ساختمانی از سطح معابر و آذین‌بندی ویژه با نصب پارچه نوشته و تابلوهای ویژه ماه مبارک رمضان را از جمله اقدامات شهرداری کرج برای استقبال از این ماه مبارک اعلام کرد و افزود: برای لیالی قدر نیز ویژه برنامه های خوبی در نظر گرفته شده است.

وی ضمن درخواست از شهروندان برای رعایت قوانین شهری، تاکید کرد: امید است مردم همانند دیگر ایام سال برای برگزاری مراسم مختلف دعا و افطاری در امکان عمومی و مذهبی از ریختن پسماندهای خشک و تر در معابرخودداری کنند تا کمترین فشار کاری به پاکبانان وارد شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*