شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸

به مناسبت سالروز سوم خرداد؛
بیانیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

روتیتر:سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت گرامیداشت روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، سوم خردادماه بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روتیتر به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز، سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت گرامیداشت روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، سوم خردادماه بیانیه‌ای صادر کرد.

در بیانیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت سالروز سوم خرداد آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«کَمْ مِنْ فِئَهٍ قَلیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثیرَهً بِإِذْنِ اللَّهِ وَ اللَّهُ مَعَ الصَّابِرینَ» (بقره ۲۴۹)

(هر مسلمانی، چه‌بسا گروه قلیل که بر گروه کثیر پیروز می‌شوند. چون کمی که خدا دارد زیاد است و زیادی که خدا ندارد کم است.)

حماسه سوم خرداد پرافتخارترین مقطع دوران ﻫﺸﺖ ﺳﺎل دﻓﺎع ﻣﻘﺪس اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ اﯾﺜﺎرﮔﺮی ﻣﺮدم اﯾﺮان و ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﻣﺴﻠﺢ در ﺳﺎﯾﻪ وحدت ملی، اﯾﻤﺎن و ﺗﺒﻌﯿﺖ از ولایت‌فقیه ﺷﮑﺴﺖ ﺳﻨﮕﯿﻨﯽ ﺑﻪ دﺷﻤﻦ ﺑﻌﺜﯽ وارد ﮐﺮد.

سوم خرداد درواقع سرود مقاومت مردم مسلمان ایران و تصویر تمام‌قد، وفاداری به امام راحل و ولایت مداری مردمی است که درراه دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادند تا خورشید اقتدار و امنیت به پهنای ایران اسلامی بتابد و دشمن از تهاجم و تعرض به این مرزوبوم برای همیشه مأیوس بماند.

این رخداد بزرگ فراتر از یک حادثه تاریخی، منشأ تحولات شگرف درروند جنگ تحمیلی و معادلات میدانی آن شد و خرمشهر را ورای یک شهر و نقطه جغرافیایی، تاریخ مجسم مقاومت ملت و پژواک پایداری و جاودانگی انقلاب اسلامی قرارداد و بازگویی نام و نشان آن روح جهاد و سلحشوری را در جامعه ایرانی زنده می‌کند.

امروز نیز که استکبار جهانی به رهبری آمریکا و صهیونیسم جهانی به رهبری اسرائیل، همانند گذشته، در حال اجرای نقشه‌های شوم خود برای نابودی ملت شریف و مسلمان ایران هستند، همگان باید بدانند که تنها اعتماد به سنت‌های الهی است که ضامن موفقیت این کشور خواهد بود، همچنان که از اول انقلاب تاکنون بوده است و سوم خرداد یکی از هزاران دلیل تابناک این اعتماد است.

انقلاب و نظام اسلامی ایران وارد مرحله نوینی از شکل‌گیری بحران‌ها و تنش‌های منطقه‌ای شده است از همین رو برای رویارویی با تهدیدات بیگانگان و اقدامات قدرت‌های شیطانی به‌ویژه اقدام حماقت‌آمیز شیطان بزرگ در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و به خاک و خون کشیدن هزاران فلسطینی بی‌گناه بیش‌ازپیش با حمایت و تقویت جبهه مقاومت، در تحقق وعده برچیدن طومار اشغالگران و حذف رژیم جعلی و منحوس اسرائیل روزشماری می‌کند؛ لذا در راستای تحقق اندیشه‌ها و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مبنی بر اینکه خرمشهر‌ها در پیش است، همه آحاد ملت به‌ویژه مسئولان با عزم و اراده انقلابی در عرصه‌های مقابله با تهدیدات دشمنان به‌ویژه در عرصه اقتصادی با تکیه‌بر قدرت، ظرفیت و پتانسیل نیرو‌های کارآمد و توانمند داخلی اهداف و آرزو‌های شوم بدخواهان و براندازان نظام اسلامی را نقشه بر آب کنند.

سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تعظیم به مقام شامخ امام راحل (ره) و شهیدان حماسه‌ساز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت روز ملی مقاومت و ایثار و نیز با تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام و شهدا و ولایت مطلقه فقیه، با تأکید بر آمادگی همه‌جانبه برای پاسداری از آرمان‌ها و دستاورد‌های عظیم فتح خرمشهر تحت زعامت رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد هرگونه خطای راهبردی دشمنان داخلی و خارجی را پشیمان کننده پاسخ می‌دهد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*