چهارشنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۸

دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران باید به فرهنگ تبدیل شود

روتیتر:شهردار منتخب کرج با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین رسالت دستگاه ها به شمار می رود، گفت: فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود.

 

به گزارش روتیتر ، محمدرضا احمدی نژاد در دیدار با خانواده شهیدان درگاهی و غفارزاده، اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود.

وی افزود: اعتقاد دارم تکریم خانواده های گرانقدر شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سبب حفظ و پایبندی بیشتر و البته مستحکم تر مردم به ارزش های ملی و مذهبی خواهد شد.

احمدی نژاد با تاکید بر این که امنیت اکنون کشور مدیون ومرهون رشادت و دلیرمردی های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است، خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین رسالت دستگاه های اجرایی است.

شهردار منتخب کرج با اشاره به این که خانواده شهدا و جانبازان سختی های بیشماری را طی سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس متحمل شده اند، گفت: اجر خانواده شهدا و جانبازان در پیشگاه خداوند محفوظ است اما ما نیز باید دِین خود را نسبت به این عزیزان ادا کنیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*