چهارشنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۸

شهردار کرج از پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان باغستان بازدید کرد بهره برداری ظرف ۳ ماه آتی

روتیتر:شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرج در بازدید میدانی از پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان- باغستان، در جریان روند اجرایی این طرح قرار گرفت.

 

به گزارش روتیتر ، محمدرضا احمدی نژاد در بازدید از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح ماهان- باغستان “بلوار سربازان گمنانم- بلوار امام خمینی(ره)” با بیان اینکه این طرح اواخر سال ۹۵ با هدف کاهش حجم ترافیک و تسریع در روند تردد شهروندان بر زمین زده شد، اظهار کرد:به طور حتم تسریع در روند اجرایی شدن پروژه های عمرانی، توسعه شهر را به همراه خواهد داشت.

احمدی نژاد اضافه کرد: کاهش اتلاف وقت شهروندان در ترافیک، کاهش مصرف سوخت، کاهش تولید و انتشار آلاینده های هوا و افزایش دسترسی اراضی تحت تاثیر به شبکه های اصلی حمل و نقل شهر از منافع این طرح محسوب می شود.

وی با بیان اینکه طبق ارزیابی های صورت گرفته این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال انجام است، افزود: اجرای عرشه شرقی زیرگذر، اجرای عرشه و شمع های جبه های شرقی، اجرای راستگرد شمال به غرب، اجرای خاکبرداری ضلع شرقی، اجرای دیوارهای حائل ضلع شرقی و غربی از اهم فعالیت های انجام شده این پروژه به شمار می رود.

شهردار منتخب شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه بر اساس اظهارات مشاورین و پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح ماهان – باغستان، این طرح در صورت همکاری ادارات آب و فاضلاب، گاز، مخابرات و تزریق به موقع منابع مالی طی ۳ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، خاطرنشان کرد: این پروژه کاهش بار ترافیکی محدوده خیابان شهبد بهشتی، حد فاصل سه راه رجایی شهر تا میدان حصارک را به همراه خواهد داشت.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*