چهارشنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۸

رویای مترو رویای جذابی است به شرط آن که محقق شود

روتیتر:دبیر اول شورای اسلامی شهر کرج پروژه قطار شهری را مهم ترین پروژه مجموعه مدیریت شهری کرج دانست و عنوان کرد: رویای مترو برای کرج رویای جذابی است به شرط آن که محقق شود.

 

به گزارش روتیتر ، مهدی حاجی قاسمی در هشتاد و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص لایحه استفاده از فاینانس برای بهره برداری از پروژه قطار شهری کرج، اظهار کرد: این لایحه را نه رد می کنم نه قبول.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج به مشکلات مالی شهرداری در یک سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: باید از سهمِ دولتی برای بهره برداری از پروژه قطار شهری کرج کمک گرفت.

استفاده از فاینانس روش اقتصادی مناسبی برای قطار شهری کرج است
رییس کمیسیون محیط زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر کرج به بازپرداخت تسهلیات فاینانس اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد، استفاده از فاینانس برای تکمیل پروژه قطار شهری روش اقتصادی مناسبی به شمار می رود.

حسین محمدی با اشاره به بهره تسهیلات بانکی و شرایط اقتصادی، اظهار داشت: استفاده از فاینانس به صرفه تر و مطلوب تر از روش های دیگر است.

گفتنی است لایحه فاینانس برای بهره برداری از خط ۲ قطارشهری کرج در هشتاد و یکمین جلسه رسمی شورای شهر کرج مطرح شد که با قیدِ ارز مبادله‌ای با اکثریت آرا به تصویب رسید.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*