پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷

منطقه ۵ کرج رتبه نخست در پاسخگویی به سامانه ۱۳۷ را کسب کرد

روتیتر:سرپرست منطقه ۵ شهرداری کرج از کسب رتبه اول منطقه در پاسخگویی به موارد عمرانی سامانه ۱۳۷ در مرداد ماه سال جاری خبر داد.

 

به گزارش روتیتر ، مصطفی خدابین از کسب رتبه اول منطقه در پاسخگویی به موارد عمرانی سامانه ۱۳۷ تا اواخر مرداد ماه سال جاری خبر داد.

وی بیان کرد: با توجه به بالا بودن حجم شکایات و مطالبات مردمی این منطقه در سامانه ۱۳۷ خوشبختانه با تأکیدات و پیگیری های مستمر صورت گرفته و تلاش بی وقفه پرسنل تلاشگر حوزه معاونت عمرانی و ترافیک منطقه برای رسیدگی به درخواست های شهروندان رتبه منطقه در پاسخگویی سامانه ۱۳۷ به رتبه اول ارتقاء یافت.

خدابین این خدمات را شامل جدول گذاری و حفر چاه جذبی جهت هدایت و جمع آوری آبهای سطحی و همچنین پخش آسفالت به منظور روکش و لکه گیری معابر عنوان کرد.

خدابین، ارتقاء این رتبه را بیانگر نظارت و مدیریت صحیح واحدها و همچنین تلاش عوامل اجرائی و سایر کارکنان منطقه در راستای تکریم ارباب رجوع، تسریع و همچنین تسهیل ارائه خدمات به شهروندان ذکر کرد.

سرپرست منطقه ۵ در پایان ضمن قدردانی از مسئولین اجرائی و همکاران پرتلاش سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج افزود: امید است با روحیه جهادی حاکم بر منطقه در مرتفع ساختن موانع و مشکلات شهروندان و عمران و آبادانی شهر گام های مؤثری برداشته باشیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*