پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷

جشنواره “تفکیک از مبدا” در پارک هامون برگزار شد

روتیتر:سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، اظهار داشت: با هدف کاهش تولید پسماند و تفکیک از مبداء جشنواره ای در پارک هامون منطقه ۱۲ برگزار شد.

به گزارش روتیتر: اصغر نصیری  گفت: هدف از برگزاری اینگونه مراسمات را دعوت از مردم برای اجرای طرح تفکیک از مبدا و کاهش تولید پسماند است.

وی افزود: این جشواره با شعار “آینده ات را دور نریز” و با هدف آموزش شهروندی و فرهنگ سازی کاهش تولید زباله در پارک هامون برگزار شد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های سازمان میزان تولید زباله و اجرا نشدن صحیح تفکیک از مبدا است تمام تلاش خود را در جهت اجرای صحیح طرح تفکیک از مبدا و ایجاد راهکاری برای کاهش تولید پسماند به کار خواهیم گرفت.

نصیری در پایان از حضور چشمگیر شهروندان کرجی جهت حضور در جشنواره تفکیک از مبدا تشکر کرد و و افزود: اجرای اینگونه طرح ها به یاری شهروندان نیاز دارد و با همگام شدن شهروندان و مسئولین شهری این مهم به سرانجام خواهد رسید.

شایان ذکر است در این جشنواره مسئولین شهری مناطق ۴ و ۱۲  و هنرمندان صدا و سیما حضور داشتند و به اهمیت موضوع تفکیک از مبدا تاکیید کردند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*