شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸

منطقه ۷ میزبان مسئولین شهرسازی ستاد مرکز

روتیتر:در راستای انجام بازدید دوره ای از حوزه شهرسازی مناطق دهگانه، معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری کرج به همراه مدیران روسای ادارات ستاد مرکز از منطقه هفت شهرداری بازدید کرد.

 

به گزارش روتیتر ، در این دیدار  معاون شهرسازی ومعماری شهرداری کرج، ضمن بررسی دقیق و موشکافانه عملکرد حوزه شهرسازی منطقه هفت به عملکرد مجموعه معاونت شهرسازی و معماری در راستای اجرای قوانین و مقررات با توجه به مصوبات ابلاغی تاکید کرد.

احمدی پرگو در این بازدید همچنین نحوه پاسخگویی به ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات شهروندان و تسریع در رسیدگی به مطالبات آن ها با توجه به تبیین سیاست های کلی معاونت توسط اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی را یادآور شد.

در ادامه رییس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی نیز برنامه های موجود جهت ارتقا سطح خدمات رسانی را ارایه و تسریع در امور شهرسازی و شفاف سازی روند کار برای مراجعین و تکمیل اتوماسیون شهرسازی و ماده صد را پیگیری کردند.

پس از بررسی مشکلات موجود؛ امیر حسین کاظمینی مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج به همراه احمدی پرگو و هیات همراه از حوزه شهرسازی منطقه بازدید کرده و از نزدیک با مراجعین دیدار گفت و گو کردند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*