دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸

پروژه تعریض خط ۴ حصار به زودی به پایان می‌رسد

روتیتر:معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: اتمام پروژه تعریض خط ۴ حصار نقش به سزایی در کاهش ترافیک منطقه دارد.

به گزارش  روتیتر: عسگر نصیری در این باره اظهار کرد: پروژه تعریض خط ۴ حصار حدفاصل میدان حافظ تا تونل امیرکبیر در مسیر پیشرفت و اتمام قرار دارد.

وی از جدول گذاری محدوده های شهری پروژه خبر داد و افزود : با نزدیک شدن به اتمام جدولگذاری در محدوده شهری عملیات روسازی غیر آسفالتی نیمه شرقی و لاین شرقی پروژه در حال انجام است.

نصیری به آغاز عملیات اجرایی رمپ خروجی تپه الله اکبر اشاره کرد و گفت : با پیگیری های صورت گرفته  با نهادها و سازمان های مرتبط نسبت به رفع معارضات پروژه از جمله اشجار، تیرهای برق و نیازهای متناسب پروژه اقدامات لازم صورت پذیرفته و همین مهم باعث تسریع در عملیات عمرانی شده است.

این مسئول با اشاره به اجرای دیوار سنگی ضلع شرق معبر در محدوده دکل های برق افزود: تراشه برداری و اجرای دیوار سنگی در ضلع غربی معبر و ترانشه برداری و پی کنی جهت اجرای دیگر دیوار سنگی  در حال اتمام است .
نصیری همچنین به اجرای هر دو ضلع کالورت  و تعریض آبراه در محل پروژه اشاره کرد و ادامه داد : پس از اجرای کالورت ها ، میخکوبی جهت جانمایی طرح آبراه و بازگشایی کالورت ها در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر در مسیر اتمام و تکمیل است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در پایان گفت: تکمیل این پروژه  باعث تسهیل در تردد مسافرین و شهروندان از مسیر میدان حافظ به سمت پل امیرکبیر می شود و با اجرای کامل و تعریض این معبر، دیگر شاهد ترافیک سنگین در این محدوده نخواهیم بود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*