شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸

استفاده از سامانه سمیم از دغدغه مدیران می‌کاهد

روتیتر:مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج مستندسازی و جامعیت را مهمترین ویژگی سامانه سمیم دانست که استفاده از آن ازدغدغه مدیران شهری می‌کاهد.

 

به گزارش روتیتر ؛ عباس حق محمدلو در نشست آموزشی تکمیلی سامانه سمیم گفت: گستردگی و انسجام سمیم (سامانه مدیریت یکپارچه معاملات) دغدغه مدیران را کم می‌کند و ساماندهی شفافی را به دنبال دارد، این در حالیست که به گفته وی مستندسازی و جامعیت مهمترین ویژگی سمیم است.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج با بیان اینکه سامانه سمیم درحال اجرا و در نهایت تا هفته های آتی به بهره‌برداری خواهد رسید، ادامه داد: صدور بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌های جدید در این سامانه به شکل یکپارچه و منسجم انجام می‌شود.

وی با تاکید بر کامل و مدون بودن این سامانه افزود: با وارد کردن اطلاعات در این سامانه دغدغه مدیران به نوعی کاهش می‌یابد و با وجود زمان‌ بر بودن، همه اقدامات بر اساس ضوابط و مقررات انجام می‌شود.

حق محمدلو تصریح کرد: تعامل هر چه روشن‌تر با نهادهای نظارتی، دسترسی بهتر طرفین به چگونگی اطلاعات معاملات، کنترل هوشمند موارد قانونی در زمان برگزاری معامله و ارایه هشدارهای متناسب در هر بخش، کاهش هزینه‌های برگزاری وتنظیم معاملات و موافقتنامه ها و جلوگیری از تجدید آن‌ها، تسریع در زمان تهیه اسناد، فراخوان و بازگشایی مناقصات و پیشنهادات از مزایای این سامانه به شمار می رود.

به گفته این مسئول؛ گستردگی و جامعیت این سامانه مطلوب است و قادر به اتوماسیون تمامی فرآیندهای انجام معاملات از جمله قانونِ مناقصات، مزایده و ارزیابی کیفی معاملات است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*