دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸

بازدید نماینده ولی‌فقیه از محل آماده‌سازی نوزدهمین کنگره ملی شهدای استانی کشور

روتیتر:نماینده ولی‌فقیه در استان البرز ساعاتی پیش از محل در حال آماده‌سازی نوزدهمین کنگره ملی شهدای استانی کشور بازدید کرد.

به گزارش روتیتر:  به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، در آستانه فرارسیدن هفته گرامیداشت دفاع مقدس و برگزاری نخستین کنگره ملی شهدا در استان، عصر دوشنبه سیروس شفقی فرماندار کرج، در معیت حجت‌الاسلام والسلمین حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان به همراه جمعی از فرماندهان سپاه بازدیدی از محل برگزاری کنگره ملی شهدا در استان داشتند.
فرماندار شهرستان کرج در حاشیه این بازدید با بیان اینکه کلیه مقدمات و تمهیدات لازم با هماهنگی دستگاه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده است، گفت: برای نخستین‌بار در تاریخ استان البرز شاهد برگزاری کنگره پنج هزار و ۲۱۹ شهید هستیم و به همین منظور نیز باید تمامی بسترها برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن این رویداد مهم فرهنگی مهیا شده باشد.
وی افزود: در جریان بازدید امروز به همراه جمعی از مسؤلان آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری این کنگره بصورت میدانی بررسی و ارزیابی شد.
فرماندار شهرستان گفت: سپاه استان نیز همکاری خوبی در این زمینه داشته است و به امید خداوند ششم مهرماه شاهد برگزاری نوزدهمین کنگره شهدای استانی کشور در استان البرز خواهیم بود.
شایان ذکر است، در جریان این بازدید سرهنگ پاشایی معاون فرهنگی سپاه استان، سرهنگ عبدالهی جانشین فرماندهی سپاه، پاسدار داود پاشایی معاون فرهنگی، سرهنگ دانشیار دبیرکنگره شهدای استان، پاسدار رحیم اسفندیاری مدیرکل تربیت بدنی سپاه استان البرز نیز مسولان ارشد را همراهی کردند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*