دوشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۸

خط کشی معابر شهر در دستور کار سازمان عمران قرار گرفت

روتیتر: سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج گفت: با اجرای طرح استقبال از مهر و در راستای افزایش ضریب ایمنی، خط کشی معابر شهر در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

به گزاش روتیتر: علیرضا عاقلی اظهار داشت: خط کشی معابر و خیابان ها از علائم ترافیکی مهم محسوب می شود که نقش بسزایی نیز در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان داشته و تاثیر مثبتی در روان سازی ترافیک دارد.

این مسئول افزود: بر این اساس نیروهای واحد ترافیک سازمان در سطح منطقه ۴ شهرداری کرج، اقدام به رنگ آمیزی گذرگاه های عرضی عابر پیاده بیش از ۶۰۰ متر مربع و نیز رنگ آمیزی سرعتکاههای آسفالتی قریب به ۱۷۰ مترمربع کرده است.

عاقلی تاکید کرد: خط کشی های عابر پیاده از مهمترین علائم ترافیکی در شهر هستند که روزانه بسیاری از ما چه سواره و چه پیاده از روی آن می گذریم، اما نکته مهم اینجاست که این خط کشی ها از سوی برخی از شهروندان آنچنان که باید مورد توجه قرار نمی گیرد.

این مسئول با بیان اینکه عملیات خط کشی معابر و خیابان‌ها همچنان ادامه دارد، عنوان کرد: رانندگانی که قصد عبور از معبرهای در حال خط کشی را دارند برای حفظ زیبایی معابر شهری در زمان انجام طرح همکاری لازم را داشته باشند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*