پنج شنبه, ۶ تیر , ۱۳۹۸

سلام گل های پاییزی به شهر!

روتیتر: سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: تابلوهای تبلیغاتی اضافه از سطح شهر جمع آوری می‌شود.

به گزارش روتیتر: پیمان بضاعتی پور اظهار کرد: از چند روز قبل کاشت گل‌های پاییزی در پارک‌ها، میادین، معابر وعرصه‌هایی سبز کرج آغاز شده و با پایان دهه اول محرم سرعت بیشتری می‌گیرد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادامه داد: گل‌هایی مثل داودی و کلم که درعرصه‌های سبز شهر کاشته می‌شود، اغلب به سرما مقاوم بوده و طول عمر زیادی دارند.

وی توضیح داد: کاشت گل و گیاه در معابر شهری علاوه بر کاهش آلودگی هوا ایجاد حس آرامش ، زیبایی سیمای شهر و کاهش فشارهای روانی در شهروندان را به همراه دارد.

این مسئول در ادامه به دیگر اقدامات این سازمان همزمان با شروع فصل جدید اشاره کرد و گفت: به روز نمایی آبنماهای سطح شهر، تعویض پرچم‌های الوان همزمان با پایان تاسوعا و عاشورای حسینی و رنگ آمیزی مبلمان شهر بخشی از این اقدامات است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج به جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی اضافه شهر اشاره کرد و افزود: این اقدام با هدف حذف زوائد بصری شهر انجام می‌شود و طی آن ۲۰۰ پایه تبلیغاتی اضافه از مناطق مختلف جمع آوری می‌شود.

بضاعتی پوربا اشاره به اقدامات این سازمان برای استقبال از فصل مدرسه ابراز کرد: متاسفانه برخلاف سال‌های قبل امسال بودجه اختصاصی برای استقبال از فصل مدارس به سازمان اختصاص نیافته و همین باعث شده نتوانیم طرح خاصی را در این زمینه اجرایی کنیم.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*