یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

در مرزهای سه‌گانه هیچ‌گونه “گذرنامه و ویزا” صادر نمی‌شود/ امنیت زائران در اربعین تامین است

روتیتر:فرمانده نیروی انتظامی از عودت افراد فاقد مجوز “ویزا و گذرنامه” از همان ابتدای مسیر و یا استان‌های همجوار ایلام خبر داد و گفت: در مرزهای سه‌گانه هیچ‌گونه “گذرنامه و ویزا” صادر نمی‌شود.

 

به گزارش روتیتر:سردار حسین اشتری عصر امروز در حاشیه بازدید از مرز مهران با بیان اینکه برنامه‌ریزی و انجام تمهیدات ویژه و عملیاتی برای برقراری امنیت زائران ‌اربعین امسال فراهم شده است، اظهار داشت: استان‌های همجوار استان ایلام نیز برای کنترل، نظارت، اقدامات تامینی و خدماتی برای زائران ‌اربعین ‌به‌کارگیری ‌شده‌اند.

وی یکی از این تدابیر را استقرار ایستگاه‌های ایست و بازرسی و کنترل مدارک قانونی زائرانی که قصد ورود به استان ایلام را دارند اعلام کرد و افزود: ‌عوامل مستقر در ایست و‌ بازرسی‌های استان‌های همجوار زائرانی را که به هر دلیل فاقد ” گذرنامه و ویزا” باشند در همان ایست و بازرسی با احترام به استان و شهرستان‌های محل خود عودت می‌شوند.

فرمانده ناجا:‌ در مرزهای سه‌گانه هیچ‌گونه ” گذرنامه و ویزا” صادر نمی‌شود لذا ‌زائران عزیز در شهر و استان محل سکونت خود اقدام به اخذ “گذرنامه و ویزا” کنند تا با داشتن این مدارک قانونی دچار سردرگمی در مسیرهای تردد نشوند.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*