یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

رفع معارضین ملکی پروژه بزرگراه شمالی در دستور کار سرپرست شهرداری کرج

روتیتر:سرپرست شهرداری کرج بر رفع معارضین ملکی پروژه بزرگراه شمالی تاکید کرد.

 

به گزارش روتیتر : علی اصغر کمالی زاده عصر امروز  از پروژه های بزرگراه شمالی و پل چند سطحی حصارک بازدید کرد.
وی در این بازدیدها، اظهار کرد: طبق ارزیابی های صورت گرفته پروژه بزرگراه شمالی کرج در حال حاضر از پیشرفت فیزیکی ۳۶ درصدی برخوردار است.
شهردار منتخب کرج با بیان اینکه رفع معارضین ملکی این پروژه بزرگراه شمالی در صدر اقدامات قرار خواهد گرفت، افزود: در نشست با پیمانکار و مشاورین پروژه بزرگراه شمالی و بر اساس تصمیمات گرفته شده بنا شد پیمانکار سرعت عمل بیشتری در اجرای این طرح بزرگ و فرا استانی داشته باشد.
کمالی زاده میزان پیشرفت ریالی این پروژه را ۳۶.۵ درصد اعلام کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی فازِ نخست این طرح (محدوده پل B1 تا انتهای پل B3) حدود ۴۲ درصد برآورد شده است.
وی در ادامه ضمن بازدید از پروژه گلدشت (اتصال جاده برغان از تقاطع بلوار ظفر تا بیمارستان البرز و خیابان های فرعی) اظهار کرد: اهتمام جدی برای بهره برداری از این طرح وجود دارد چرا که اجرایی شدن این پروژه رفاه و البته  رضایت شهروندان را به همراه خواهد داشت.
سرپرست شهرداری کرج همچنین در بازدید از پروژه پل چند سطحی حصارک، گفت: طبق گفته پیمانکار این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۸۹ درصدی نمره قابل قبولی را از آن خود کرده است که درصدد هستیم هر چه سریع تر این طرح را به بهره برداری برسانیم.
وی در پایان با تاکید بر لزوم ساماندهی میدان حصارک، گفت: ساماندهی تابلوهای شهری، توسعه فضای سبز و بهسازی معابر این محدوده بایستی با همکاری مناطق ۵ و ۶ و سازمان های سیما، منظر و فضای سبز و حمل و نقل به سرانجام برسد.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*