یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

همایش ورزش های همگانی در پارکهای شهر کرج برگزار شد

روتیتر:اداره اماکن امور ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی همایش ورزش صبحگاهی را با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در پارک تنیس و مجموعه بین المللی تنیس جهانشهر برگزار کرد.

به گزارش روتیتر ؛ ورزش صبحگاهی در پارکهای سطح شهر ، این حرکت ارزشمند جمعی که سالهای گذشته نیز شاهد آن بودیم با همت اداره اماکن ورزشی سازمان و نیزهمکاری و حمایت مجموعه مدیریت شهری و  شهرداری وادراه کل ورزش و جوانان استان در حال انجام است و سعی دارد تا با تشویق شهروندان بخصوص زنان وسالمندان به ورزش در پارکها و بوستان های کرج ، همه روزه فرهنگ ورزش برای تندرستی را نهادینه کند.

در همین راستا وهمزمان با هفته تربیت بدنی همایشی با محوریت ورزشهای همگانی با حضور امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان البرز دکتر شهبازی معاون استاندار البرز و جمعی از مسئولان هیئت همگانی استان البرز در پارک تنیس برگزار شد.

مرتضی فرناد مسوول اداره اماکن ورزشی سازمان در حاشیه این همایش گفت: هدف از اجرای این همایش کاهش کم تحرکی و استفاده مردم از فضاهای سبز شهری است.

وی توسعه و ترویج ورزش همگانی در کرج را به عنوان اصلی‌ترین راهبرد واحد اماکن ورزشی سازمان ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر روزانه در بخش قابل توجهی از بوستان ها و پارکهای شهر کرج به صورت صبحگاهی وعصرگاهی زنان و مردان به ورزش همگانی فعالیت دارند و خوشبختانه فرهنگ‌سازی درباره اهمیت و ضرورت ورزش در شهر کرج سیر رضایت بخشی داشته است.

وی در پایان با اشاره به اهمیت ورزش همگانی به عنوان یک مسئله بسیار ضروری در جامعه  شهری افزود : در شرایطی که بی‌تحرکی، مشکلات و بیماری‌های ناشی از زندگی شهری، سلامتی بسیاری از شهروندان را تهدید می‌کند، فراهم کردن زمینه های مطلوب و محیط های  مناسب  برای ورزش های همگانی می‌تواند راه حلی برای کاهش مشکلات ناشی از زندگی شهری باشد.


loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*