یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

رسانه ها دوشادوش مدیران برای توسعه شهر تلاش می کنند

روتیتر:مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز در دیدار با شهردار منتخب، انتخاب با حداکثر آرای اعضای شورای شهر را شایسته قدردانی دانست.

به گزارش روتیتر : ابراهیم نوروزی فر در این نشست اظهار کرد: انتخاب شهردار جوان و بومی نوید بخش اقدامات سازنده در آینده ای نزدیک است.
وی با تاکید بر اهمیت رسانه در جهانِ کنونی، افزود: مدیران شهری برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان به انتقادهای سازنده اصحاب رسانه نیاز دارند.
نوروزی فر با اعلام اینکه هجمه دشمنان با درایت اهالی رسانه خنثی می شود، یادآور شد: برگزاری جلسات هم اندیشی نقش انکارناپذیری در توسعه شهر دارد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز گفت: با شناختی که شهردار منتخب از مشکلات شهر دارد به آینده روشنِ شهر بیش از گذشته امیدوار هستیم.
رییس هییت مدیره خانه مطبوعات استان البرز نیز در نشست با شهردار منتخب کرج؛ گفت: ۱۱۷ رسانه مکتوب، ۵۰ پایگاه خبری مجوز دار و ۷۰ دفتر سرپرستی روزنامه های سراسری در استان البرز فعالیت می کنند که برای ارتقای شهر تلاش می کنند.
مهدی جعفری با بیان این که خانه مطبوعات تشکُّل مورد حمایت وزارت ارشاد است، ادامه داد: هیچ یک از کانال های تلگرامی عضو خانه مطبوعات نیستند.
loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*