یکشنبه, ۴ فروردین , ۱۳۹۸

جمع آوری تابلوهایی که وجه فرهنگی ندارد ضروری است

روتیتر: سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت جمع آوری تابلوهایی که وجه فرهنگی ندارد؛ تاکید کرد.

به گزارش روتیتر: رحیم خستو در نطق پیش از دستور نود و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر کرج با بیان آن که مهم ترین ویژگی شهرِ سالم داشتن زیبایی بصری و برخورداری از آرامش درونی است، اظهار کرد: وقتی خستگی و پراکندگی در نگاهِ شهروندان باشد بازخورد آن در رانندگی و رفتارها نمایان می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه بخشی از این تنش ها و نازیبایی های بصری را می توانیم با کمک یکدیگر کاهش دهیم، گفت: همکاری دستگاه ها در جمع آوری نازیبایی ها نقش موثری در فراهم آوردن آرامشِ شهروندان دارد.

این عضو شورا، ضمن یادآوری اقدام سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج برای جمع آوری ۲۰۰ تابلوی غیر مجاز و قدردانی از این اقدام، عنوان کرد: هنوز ۴۵۰ تابلوی دیگر در سطح شهر وجود دارد که بیش از ۲۵۰ تابلو می تواند غیر ضروری بوده و باید جمع آوری شود.

خستو افزود: نگاه ابزاری باعث شده که بعضی افراد فقط را پول ببینند و به موضوع مهمی مانند فرهنگ بی توجه باشند که نتیجه این نگاه رشدِ تابلوهای متعدد غیر ضروری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در تذکر دیگر خود از معاونت شهرسازی و معماری خواست طرح بهسازی اتوبان تا پل حامی را هر چه سریعتر به سازمان های ذیربط ارایه دهد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*