جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰

برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان”فصل بندگی” در استان البرز برگزار می‌شود

روتیتر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان برنامه‌های ویژه این ماه با عنوان “فصل بندگی” برگزار می‌شود.

به گزارش روتیتر: حجت الاسلام مهدی ولائی برحق با بیان اینکه ایجاد نشاط معنوی در جامعه ضروری است، اظهارداشت: با شیوع بیماری کرونا و ایجاد اضطراب و استرس ناشی از گسترش این ویروس با اجرای برنامه‌های معنوی و دینی تلاش شد جو روانی جامعه آرام شود.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه اگر چه در ابتدای شیوع این ویروس منحوس مساجد تعطیل شدند، افزود: اما فعالین مسجد کارشان تعطیل نشد و فعالیت‌های مختلف حمایتی و فرهنگی انجام دادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه برخی مساجد به کارگاه تولید ماسک تبدیل شدند، بیان کرد: مانند زمان جنگ که مسجد محور امور مختلف بود در زمان کرونا نیز این اتفاق را شاهد بودیم.

ولائی بر حق به برگزاری مراحل مختلف رزمایش مواسات و همدلی در استان البرز اشاره کرد و گفت: این رزمایش نیز با محویت ائمه جماعات در مساجد برگزار شد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اجرای برنامه‌های دینی و مذهبی متناسب با شرایط موجود، تصریح کرد: سال گذشته متولیان برگزار کننده برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در مساجد و تکایا توانستند مناظر بی نظیری را رقم بزنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به بهره‌گیری از فضای مجازی در اجرای برنامه‌های دینی، خاطرنشان کرد: برنامه‌های حضوری نیز با رعایت تمامی پروتکل‌ها انجام شد.

ولائی برحق با بیان اینکه ماه رمضان ماه انس با خدا است، عنوان کرد: در این راستا برنامه ویژه ای در این اداره برنامه ریزی شده که با همکاری مبلغین و نیروهای فعال دینی و فرهنگی در مساجد و تکایا اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه در قالب عنوان “فصل بندگی” اجرا می‌شود، عنوان کرد: مطابق تصمیمات صورت گرفته در ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا برنامه‌ها انجام می‌شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*