جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰

رسانه های انقلابی در کنار هیات نظارت و هیات اجرایی انتخابات هستند

روتیتر: رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز اعلام کرد: رسانه های انقلابی در کنار هیات نظارت و هیات اجرایی در انتخابات هستند تا هیچ متخلفی نتواند به شورای اسلامی شهر راه یابد.

به گزارش روتیتر: سید محمدرضا موسوی زاده در خصوص انتخابات شورای شهر افزود: نتیجه بررسی صلاحیت ها رابطه مستقیم با اعتماد مردم دارد و هیأت های اجرایی مکلف هستند در انجام وظایف خود بی‌طرفی کامل را رعایت نمایند.

وی اصل امانتداری را سرلوحه هیات اجرایی دانست و گفت : هیات اجرایی نباید به هیچ عنوان نظرات گروه ها و افراد خاص را در امور اجرایی دخالت دهد و در موضع گیری و تصمیم گیری های خود جهت دار نظر دهد.

موسوی زاده گفت: هیات اجرایی و هیات نظارت امروز مسوولیت سنگینی دارند و امانت مردم دست آنهاست و باید در مقابل فشارها مقاوم باشند؛ رسانه های انقلابی نیز در حمایت آنها ایستاده اند تا متخلفین نتوانند به شورای شهر و روستا راه پیدا کنند.

رییس بسیج رسانه استان البرز ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی دستگاه های چهارگانه، اعضای هیات اجرایی و اعضای هیات نظارت از آنها خواست تا  کاملا شفاف و دقیق به امور اجرایی وارد شوند و اجازه هیچ گونه بروز ایراد و مشکلی را در برگزاری روند انتخابات ندهند.
انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاباتی است که در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران برگزار خواهد شد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*