پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰

واکسیناسیون گزینشی کرونا این بار در سازمان آرامستان های شهرداری کرج(بهشت سکینه)به گزارش روتیتر بعد از آبادان و شهرداری تهران ، سازمان آرامستان های شهرداری کرج طی چند ماه گذشته اقدام به واکسیناسیون گزینشی پرسنل خود کرده است و به همراه غسال ها و قبل از کارگران خدماتی ،مسئول دفتر مدیرعامل و یکی از معاونین وی با معرفی سازمان آرامستان ها واکسن کویید ١٩ را دریافت و تزریق کردند این در حالی است که حوزه فعالیت و کاری این دو فرد به نسبت سایر پرسنل به هیچ عنوان خطر ساز و بحرانی نیست. هرچند مشخص نیست که به جز این دو نفر چند نفر دیگر از نورچشمی های آقای رییس، قبل از کارگران زحمت کش این سازمان واکسن کرونا را دریافت کرده اند، بعداز یک ماه مدیرعامل این سازمان اقدام به معرفی قریب به ٢٠٠ نفر از پرسنل جهت واکسیناسیون کرونا کرد.
که در این میان بازهم اسم یکی از پرسنل رسمی این سازمان از لیست واکسیناسیون کرونا حذف شد و عسگری رییس این سازمان به رغم وجود واکسن مازاد در روز جمعه مورخ ٣ اردیبهشت و اطلاع از این موضوع مانع از واکسیناسیون این پرسنل شد و این فرد بعد از گذشت یک هفته به ویروس کرونا مبتلا شد/ آقای عسگری آیا خون معاون و مسوول دفتر شما از سایرین رنگین تر است ؟!؟
گفتنی است جواد سعیدی استاد فرهیخته عکاسی که از کارمندان سازمان فضای سبز شهرداری کرج بود به علت ابتلا به کویید١٩؛چهار روز پیش دارفانی را وداع گفت.
با این تفاسیر از وزیر محترم بهداشت و نهادهای خدوم امنیتی و اطلاعاتی انتظار میرود که با توجه به فوت بیش از ده ها نفر از هموطنانمان به علت ابتلا به ویروس کرونا ،از رییس سازمان إرامستان ها، اولویت تزریق واکسن کویید١٩ و نام افراد به همراه پست های ابلاغی آنها را دریافت و نحوه عملکرد وی را به اطلاع مردم شریف و شهید پرور کرج و ایران اسلامی برسانند.
چرا که وی تا کنون در این خصوص پاسخگو نبوده است؟؟؟!!!

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*