سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

انتخابات یکی از برکات انقلاب برای مردم است

روتیتر : روزهای پایانی تبلیغات انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری فرار رسیده اما نباید از این نکته غافل ماند که امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد مشارکت پرشور مردم در سرنوشت خودشان هستیم.

به گزارش روتیتر : خ در این روزهای حساس برای خلق حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی بهتر است به چرایی شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ فکر کنیم.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، انقلابی مردمی و برگرفته از رأی مردم است و در ۲۸ خرداد ماه بار دیگر با حضور حماسی آحاد جامعه در پای صندوق‌های رأی نشان خواهیم داد که این نظام یک نظام مردم سالار دینی و متکی بر آرای مردم است.

حضور همیشگی مردم

در ۲۸ خرداد انتخاباتی مهم و تأثیرگذار در ایران اسلامی برگزار می‌شود و محور مهم این میدان انتخاباتی، خود مردم و حضورشان در پای صندوق‌های رأی است. با نزدیک شدن به زمان انتخابات این سوال در ذهن‌ها از جمله جوانان و رأی اولی‌ها خطور پیدا می‌کند که چرا باید در انتخابات شرکت کنیم؟

در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی هر گاه که مشکلاتی برای کشور حادث شده است مردم با رغبت بیشتری در پای صندوق‌های رأی حاضر شده تا جواب دندان‌شکنی به کینه‌های دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب بدهند.

انتخابات در هر کشور و مشارکت مردم منجر به بالا رفتن قدرت سیاسی آن کشور می‌شود و نظام‌های مردم‌سالار اداره کشور را از راه اتکا به آرا عمومی پیش می‌برند و تعیین سرنوشت مردم می‌بایست با شرکت و انتخاب خودشان اتفاق بیفتد و هر تغییری فقط از مسیر صندوق رأی میسر است.

این انتخابات در گام دوم انقلاب برای اقتدار ایران مهم است و برای همین دشمنان تلاش دارند با تبلیغات منفی مانع از حضور مردم در انتخابات شوند. دشمنان با تزریق ناامیدی در جامعه درصدد کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند تا بتوانند برنامه‌های بعدی مقابله با نظام و انقلاب را ادامه دهند.

عبور از تهدیدها

مردم ایران اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با انواع تهدیدها و تحریم‌ها روبرو بوده اما انتخابات در آن تعطیل نشده و این بار نیز مردم در این امر خطیر سهیم خواهند شد و اجازه خودنمایی به دشمنان را نخواهند داد.

منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برپایی انتخاباتی سالم، با مشارکت بالای مردم، رقابت جدی، شکل‌گیری شوراها در تمامی شهرها و روستاها و انتخاب رئیس جمهوری مقتدر با رأی حداکثری است.

دشمنان می‌خواهند مردم ایران را خسته نشان دهند اما تجربه ۴۲ ساله نشان داده است که ملت ایران خسته نمی‌شود بلکه دشمنان را خسته خواهد کرد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*