سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

۱۳۶۳ شعبه اخذ رای از ساعت ۷ صبح جمعه ۲۸ خرداد آماده رای گیری هستند

روتیتر: استاندار البرز با اشاره به اینکه در شعب اخذ رای، شیوه نامه های بهداشتی به جد رعایت می شود، گفت: هزار و ۳۶۳ شعب اخذ رای در البرز از ساعت ۷ صبح جمعه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ آماده اخذ رای از مردم هستند و امید است مردم در ساعات اولیه روز به شعب مراجعه کنند.

به گزارش روتیتر: عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، در بازدید از سایت تجمیع آرا استان که صبح امروز صورت گرفت، با بیان اینکه کمتر از ۳ روز دیگر تا انتخابات ۱۴۰۰ مانده است، گفت: شهرستان کرج به دلیل تراکم بالای جمعیت بیشترین تعداد صندوق و شعب اخذ رای را دارد.

استاندار البرز ادامه داد: با تمام توان و بسیج مجموعه استان، تمامی تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات پیش رو اندیشیده شد و تمامی روند این رویداد مهم و سرنوشت ساز به صورت مستمر مورد بازدید و رصد قرار می گیرد.

شهبازی گفت: برای سنجش میزان آمادگی استان برای برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خرداد ماه، مانور هایی نیز برگزار شده تا نقاط ضعف احتمالی شناسایی و رفع شود.

وی افزود: استقبال پرشور داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا در البرز حاکی از حضور پرشور مردم در تعیین سرنوشت روستا، شهر و کشورشان است.

استاندار البرز اضافه کرد: مردم حق شناس ایران اسلامی همواره حافظ آرمان های انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا بوده اند و با مشارکت خود بار دیگر تجلی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خواهند بود.

وی گفت: هزار و ۳۶۳ شعب اخذ رای در البرز از ساعت ۷ صبح جمعه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ آماده اخذ رای از مردم هستند و امید است مردم در ساعات اولیه روز به شعب مراجعه کنند.

شهبازی با اشاره به اینکه ۵۳۱ شعبه ثابت و سیار برای کرج پیش بینی شده، افزود: در کلانشهر کرج انتخابات به صورت کاملا مکانیزه برگزار می شود و به تبع آن نتیجه آرا زودتر مشخص می شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*